Bitjob

WEBSITE WHITPAPER  SLACK TELEGRAM TWITTER FACEBOOK   BITCOINTALK ICO

Siz de öğrenciyken boş zamanlarınızda çeşitli işlerde çalışarak, ödev yaparak, ders vererek geçinmeye çalıştınız değil mi? O dönemdeki ödeme alma ve iş bulma konusunda yaşadığınız zorlukların artık olmayacağını düşünün..

BitJob ile Blok Zinciri teknolojisi kullanarak hem sosyal yardımlaşma hem de her tarafın kazandığı bir projede yer almak istemez misiniz?

Token Ön Satış Etkinliği açılışı: 02 Ağustos 2017 TSİ 20:00

BitJob Öğrencilerin hem yaşamlarını daha kaliteli sürdürme, hem de okulları esnasında deneyim kazanmaları için devrim yaratacak bir teknolojiyi devreye sokmayı planlıyor. Bu şekilde hem öğrenciler iş hayatına hazırlanacak hem de ödeme ve maaşlarını hızlı ve güvenli bir şekilde elde edecekler.

Siz de öğrenciyken hayata meydan okuyup sorunlarınızı kendiniz çözmeye mi çalışıyordunuz? Daha sonra okuldan mezun olduğunuzda kendinizi birden kurumsal hayatın içinde mi buldunuz? BitJob size göre o halde…

  • Meydan Okuma

Öğrenciler iki temel sorunla karşı karşıya kalırlar: akademik yaşantıları boyunca nakit sıkıntısı çekerler ve mezun olduktan sonra mesleki deneyimden yoksunlardır.

  • Vizyon

bitJob, öğrencilerin portföylerini ve çevrimiçi özgeçmişlerini zenginleştirirken, boş zamanlarını hızlı ve istikrarlı bir gelir haline getirmelerini sağlayacak.

  • Blok Zinciri

bitJob, İşverenlerin ve Öğrencilerin birbirleri ile işbirliğine izin veren ilk Hibrit Blok zinciri Projesi olmak için, Blockchain teknolojisi ile mikro-işlerin ve freelancer diye adlandırılan öğrencilerin teklif verme metodu avantajlarını bir araya getiriyor.

  • Hibrit

bitJob, Ethereum Akıllı Sözleşmelerinde geliştirilen hem merkezileştirilmiş ödeme yöntemlerini (Fiyat parası) hem de merkezi olmayan dijital kripto para birimi kullanan Yarı Merkezi olmayan bir platform dur.

bitJob demo platformu hazır. Hadi siz de Alpha ortamına gelip testlere katılın.

Ethereum blok zinciri üzerinde yarı-geliştirilmiş akıllı sözleşme platform olan BitJob’a siz de katılın. Artık komisyon masrafı ödemeksizin ve şeffaflıkla ödeme dağıtımlarınız için güçlü bir kimlik doğrulama, oylama, itibar ve mikro-işlemler olan alpha ortamı hazır.

Her zaman tüm işlemler şeffaf ve güvenlidir.

bitJob konusunda uzman profesyoneller tarafından tasarlanmıştır. Uygulama size bir kayıt defteri sağlayarak, bitJob pazarındaki öğrenciler ve freelancerlar ile işverenler arasındaki işlemlerin şeffaflığını ve açıklığını gösteren birden çok güvenlik seviyesinin içermektedir. Tüm işlemler blok zinciri seviyesinde güvenlidir.

  • Performans

bitJob.io katılımcıları birbirlerini olabilecek ve onlara verilen bir itibar ve performans puanı olacak, böylelikle kullanıcıların yetenek seviyesine göre ücret alması da sağlanmış olacaktır. Birey önceki bitJob’larına bağlı olarak aldığı itibar/performans ne kadar iyi olursa, saatlik işleri için o kadar yüksek ücret isteyebilecektir.

  • Teşvik

bitJob müthiş ekibi, destekçileri ve ortakları nedeniyle benzersiz bir yapı olmayı hedefliyor. Üniversiteler, İşverenler ve öğrenci birlikleri ile çeşitli yapı anlaşmaları halihazırda imzalanmış durumda. Öğrencilere itibar puanlarını arttırmaları ve en üst düzeyde tutmaları için bonus ve teknik olarak her türlü yardım sağlanır.

  • Ortaklık Planı

Mümkün olduğunca çok sayıda öğrenciye ulaşmak için ve projeyi dünyaya yaymak için partnerlerimize referans ödülleri ve gelecekte hisse ödülleri verecek harika bir ödül programı başlatılmış durumdadır.

  • Geniş Özet

Öğrencilerin itibarı ve edindikleri tecrübe, kişisel bir domain alan adına yerleştirilecek, işgücü piyasası ve gelecekteki işverenler tarafından kabul edilecek olan bir patent başvurusu ile proje ve iş planı ortaya çıkarılacaktır.

Student Coin (STU) Halka Açılışı ve Toplu Satışı

Kriptografik para ekonomisi tarafından desteklenen ilk Online Kısa Zamanlı İşler için olan platform kurulmak üzere.

bitJob Student Coin: STU, Geleneksel Para ve Kripto Paralarla satın alınıp satılabilecek.

12 Eylül 2017’de planlanan Halka Açılma Kampanyamıza katılan tüm katılımcılarımız STU tokenlerini almaya hak kazanacak.. Devrim niteliğindeki bir projeyi destekleme fırsatını kaçırmayın!

Bitcointalk Profilimiz: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1021424

Siz de bu dünya ile ilgili en güncel bilgileri edinmek için Twitter adresimizden bizi takipte kalın ve kanalımıza abone olun.

Sevgiler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir