Crypto.com 25 USD Bonus kodu; “h9pcbgddx2”

Crypto.com BG50 Kampanyasından 25 USD Bonusunu kazanabilmeniz için kodumuz; h9pcbgddx2

Dilerseniz sadece tıklayarak da aynı noktaya ulaşabileceğiniz Crypto.com Wallet referans linkim; https://platinum.crypto.com/r/h9pcbgddx2

Borsa’da komisyonsuz işlem kampanylarından faydalanmak için tıklayarak kayıt yaptırabileceğiniz Crypto.com Exchange referans linkim; https://crypto.com/exch/h9pcbgddx2

Düzenleme; 01.11.2020

Bir süre önce crypto.com ile tanışma fırsatı buldum ve sistem işleyişini öğrenerek, sizlere de konuyla ilgili merak edilenleri anlatmak istedim. Sizler de bu ve benzeri bilgi paylaşımlarına devam edebilmem için cüzdan ve borsa platformlarına referans linkimi kullanarak üye olursanız çok sevinirim

Crypto.com toplumda kripto ürünlerin kullanımının yaygınlaştırılması amacıyla oluşturulmuş bir platform ve bu sebeple ürünlerini gerçek ekonomi içerisinde kullanılabilmesi amacıyla sürekli olarak geliştiriyorlar. Mobil uygulaması ve Kartları aracılığıyla POS ve E-ticaret ödemeleri, cüzdan uygulaması ile para transferi ve mevduat yatırımları, borsa uygulaması ile kripto paralar arasında alım-satım işlemleri yapabilmenize olanak sağlıyor.

Crypto.com’da en çok dikkatimi çeken konu ise ürün kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla kampanyalar gerçekleştirilmesidir. Örneğin 8 Eylül 2020’de 5000 CRO Stake yapmış ve Borsa uygulamasında 5000 $ işlem yapmış kişiler belirlenmiş kota içerisinde yarı fiyatına Bitcoin satın alabildiler. Bu ve benzeri bir çok kampanya gerçekleştiriliyor, detayları için web sitesini takip edebilirsiniz.

Crypto.com tüm bu işlemleri yönetirken toplam piyasa değeri 3 Milyar USD’ye yaklaşan CRO Token ürününü kullanmaktadır. 1 CRO token şu sıralarda 0.085 USD fiyatına sahip.

Crypto.com Cüzdan Uygulaması

Çeşitli bonuslardan faydalanabilmek için referans linkim aracılığıyla uygulamayı indirebilirsiniz; https://platinum.crypto.com/r/h9pcbgddx2

Bonuslar ile ilgili detayları Referans Bonusu bölümünde açıklayacağım.

Crypto.com cüzdan uygulaması içerisinde kripto para yatırma, çekme, transfer, alış ve satış işlemleri yapabiliyorsunuz. Bunun yanında kripto bakiyenizi, faiz getiren vadeli mevduat hesaplarına 1 Aylık, 3 Aylık veya sürekli çekim yapılabilir özellikli sözleşmeler ile yatırabiliyorsunuz.

Firmanın önceliği bu işlemleri CRO token ile yaptırmak ve CRO token kullandığınız takdirde kazandığınız stake geliri veya faiz geliri de bonuslu olarak hesaplanmaktadır. CRO token dışında BTC, ETH, XRP, USDT gibi 32 kripto ürününü daha benzer işlemler için kullanabiliyorsunuz. Cüzdan içerisinde 70 civarı kripto ürün arası alım — satım işlemi de gerçekleştirilebiliyor. Cüzdan kullanımınızın ilk 90 gününde alım — satım işlemlerinde komisyon ödenmiyor. Cüzdanınızda dilediğiniz zaman yatırım veya çekim yapmak için FIAT ürün de bulundurabiliyorsunuz.

Crypto.com cüzdanları arasında transfer işlemlerinde de komisyon ücreti alınmıyor.

Borsa uygulaması ile entegre çalışan cüzdan uygulaması, bu iki platform arasında yapılan transfer işlemlerinde herhangi bir komisyon beklemiyor. Ürünlerinizi kolay bir şekilde borsa veya cüzdan arasında taşıyabiliyorsunuz. Her iki platform üzerinden de ürünlerin anlık fiyat takiplerini yapabiliyorsunuz. Borsa uygulamasında çok daha fazla ürünün alım — satım işlemine açık olduğunu belirtmeliyim.

Cüzdanın bir diğer önemli özelliği de ödeme işlemleri yapılabilmesine olanak sağlıyor. Cüzdanda Airtime özelliği ile etrafınızdaki insanlara veya uzaktaki bir cüzdana kripto para gönderebilirsiniz. Ayrıca QR kod taraması ile veya anlaşmalı E-ticaret firmalarında Crypto Pay ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Crypto.com’un anlaşmalı olduğu E-ticaret firmalarında ödemelerinizi CRO token ile yaparsanız sektöre göre değişmekle beraber %5’e kadar geri ödeme alabiliyorsunuz. Geri ödemeler hesabınıza CRO token olarak yatırılıyor. Bu özelliğinin kripto kullanımını çok fazla yaygınlaştıracağına inanıyorum. %5 geri ödeme bonusu arkadaşlarınıza Airtime transferi veya uzak cüzdan transferi ile de geçerli oluyor. Eğer 10.000 CRO veya daha üzeri Stake işlemi yaptıysanız, geri ödeme seviyesi % 10’a kadar çıkıyor. Faiz ödemeleri haftalık olarak hesabınıza yansıtılıyor.

crypto com wallet bonusları

Borsa Uygulaması

Borsa uygulamasında BTC, USDT veya CRO bazında alım — satım işlemleri gerçekleştirilebiliyor. 250’den fazla ürün ile geniş bir borsa yapısı olduğunu düşünüyorum. Şu an henüz Beta sürümü aktif olan Borsa uygulaması biraz hız problemi yaşıyor ancak 8 Eylül’de Live olarak kullanıma açılacak ve BTC yarı fiyatına satış kampanyası ile de bir kutlama günü yapılacakmış.

Ayrıca Borsa’da yeni bir ürün listeleneceği zaman, alım — satıma açılacağı gün %50 indirim kampanyası yapılıyor. Bunu her üründe yapmasalar da bir çok üründe yaptılar. %50 indirim kampanyasından yararlanmak için belirli bir miktar Stake yapmış olmak gerekiyor ve ilgili ay içerisinde, şartlarda istenen tutar kadar Exchange işlemi yapmak gerekiyor. Stake işlemini bir kez yaptığınızda kampanyaların tümü için kullanabiliyorsunuz. Her kampanyada yeni bir stake işlemi beklenmiyor. BTC’de 8 Eylül’de yapılan % 50 indirim kampanyası için minimum 5000 CRO Stake ve borsada o ay içerisinde 5000 USD değerinde alım — satım işlemi yapılması şart koşulmuştu. Daha sonra kampanya için ayrılan 2 M $ değerinde BTC stoku, normalin %50 değerinde kampanyaya katılanlar arasında paylaştırıldı. Önümüzdeki dönemde MKR kriptonun listelenmesi için yapılacak. MKR token için de % 50 indirimle satış kampanyası şu an aktif durumdadır.

Borsa’da deposit işlemleriniz için %2 bonus kampanyası, cüzdan uygulamasında olduğu gibi Stake kampanyaları, ilk kayıttan sonraki 90 gün boyunca işlem komisyonu bulunmaması kampanyaları bulunuyor. Borsa uygulamasına, cüzdan uygulamasından bağımsız olarak ayrıca kayıt olmanız gerekiyor.

Crypto.com Borsa uygulamasına kayıt olmak için referans linkimi kullanırsanız minnettar olurum; https://crypto.com/exch/h9pcbgddx2

CRO Stake miktarınıza göre ürün kampanyalarından katlamalı olarak faydalanabiliyorsunuz. İşlem komisyonu geri ödemesi 50M CRO stake miktarında % 80’e ulaşıyor.

crypto com stake bonusları

Kartlar

Crypto.com’un portföyünde VISA özellikli, 5 farklı seviyeye sahip kart bulunuyor. Kartlar sizin talebinize göre değişiyor ve farklı seviyede getirileri bulunuyor. En önemli özellikleri; alışverişlerinizden CRO token olarak geri ödeme alabiliyor olmanız, Netflix, Spotify, Amazon Prime, Expedia, Airbnb ödemelerinizde ekstra bonuslara sahip olmanız.

CRO Stake seviyenize göre kartlara başvurabiliyorsunuz. 6 aylık Stake süresince hem CRO faiz kazanıyorsunuz, hem de 6 ay sonra başvurduğunuz karta sahip oluyorsunuz. 6 ay içerisinde CRO Stake miktarınızı artırarak başvurduğunuz kartın seviyesini de yükseltebiliyorsunuz.

Free kart ürününe herhangi bir stake işlemi yapmadan sahip olabiliyorsunuz. Free kart ile yaptığınız ödemelerden % 1 geri ödeme alabiliyorsunuz. Free Kart normal bir kart yapısına sahipken, Free dışındaki tüm kartlar Metal yapıda bulunuyor.

1.000 CRO Stake ile başvurabileceğiniz Ruby Steel kartı kırmızı renkli Metal yapıda bir kart. Kart ile yapacağınız her ödeme işleminizden % 2 geri ödeme kazanıyorsunuz ve aylık Spotify ödemenizin karşılığı kadar CRO token’ı hesabınıza geri ödeme olarak yatırıyor.

10.000 CRO Stake ile başvurabileceğiniz yeşil ve mor renklere sahip kartlar ile % 3 seviyesinde geri ödeme alıyorsunuz. Ruby Steel kartta olduğu gibi Spotify ödemenizin yanında, Netflix aylık ödemeniz kadar CRO token’ı da hesabınıza yatırıyor.

100K CRO Stake ile başvurabileceğiniz bej ve gri renkli kartlar ile % 4 seviyesinde geri ödeme alıyorsunuz. Spotify ve Netflix’in yanında Amazon Prime ödemenizin tamamı, Expedia ödemenizin % 10’u ve ek bonusları hesabınıza CRO token olarak alabiliyorsunuz.

1M CRO Stake ile başvurabileceğiniz siyah renkli kart ile % 5 geri ödeme imkanına sahip oluyorsunuz ve ayrıca Airbnb ödemelerinizin %10’u geri ödemesi de bej ve gri renkli kart özelliklerine ek olarak geliyor.

Her kartın kendi seviyesine göre komisyonsuz ATM’den para çekim özelliği de bulunuyor.

crypto com kart bonusları
crypto com visa kart bonuslar

Crypto.com 25 USD Bonusu

Crypto.com tarafından sunulan en kullanışlı bonus programını açıklamaya geldik. Burada sizlere tekrar referans linkimi ve kodumu sunmak isterim. Bu sayede hem siz hem de ben 25 USD bonustan faydalanabilir hale geliyoruz.

Referans linki; https://platinum.crypto.com/r/h9pcbgddx2

Referans kodum: “h9pcbgddx2

Sizler de referans kodunuzu arkadaşlarınızla paylaştığınızda hem siz hem arkadaşınız bu bonustan faydalanabiliyorsunuz. Referans bonusu şartları ve nasıl yapılacağı ile ilgili olarak detayları vermeye başlayabiliriz.

Bonus Şartları

Şartlar basit aslında. Kayıt olun ve CRO Stake işlemi yapın.

1- Referans linkine tıklayan yeni üye, KYC kimlik doğrulama aşamasını tamamlamasıyla 25$ değerinde CRO token kilitli olarak hesabına ekleniyor.

2- Üye Ruby Steel (1000 CRO Stake) veya daha üstü kartlardan herhangi birine başvurmak için CRO Stake işlemi yaptığı an 25$ değerindeki CRO token kilidi kaldırılıyor ve kullanılabilir hale geliyor. Stake işlemi paranızı bankada vadeli mevduat hesabına bırakmaktadır, elinizdeki token’ı belirli bir süre vadeli hesaba bırakırsınız ve dokunamazsınız, bu süre boyunca Crypto.com size vadeli işleminiz için faiz geliri de sağlar. Bonusu alabilmek için CRO Token 6 ay süreyle stake yapılmalıdır. İşlemi aşağıda daha detaylı anlattım.

CRO Stake işlemini Crypto.com’un alışverişlerinizden bonus kazandıran kartına sahip olmak için alıyoruz. Örneğin kart Türkiye’de Carrefour mağazalarında alışverişinizin bir kısmını iade ediyor. Spotify üyeliğinizin aylık tüm ücretini de size iade ediyor.

25 USD Bonus

Referans koduna tıkladığınızda aşağıdaki sayfa açılıyor ve bu sayfada e-posta adresinizi girerek üyelik işlemini başlatıyorsunuz. 24 Saat içerisinde e-posta kutunuza üyeliğinizin aktif hale getirildiği ve uygulamayı indirebileceğinize dair bir e-posta düşüyor.

CRO referans ekranı

Uygulamayı indirdikten sonra ilk başta yazdığınız e-posta adresiniz ile uygulamaya kayıt işleminizi yapıyorsunuz. Referans kodunu bu aşamada “Invited?” sekmesine tıklayarak da girebiliyorsunuz. KYC Kimlik doğrulama için sizden cep telefonu doğrulaması ve kimlik fotoğraflarınız talep ediliyor. KYC kimlik doğrulama bazı ülkelerdeki regülasyonlar gereği blok zinciri projelerinde yıllardır uygulanıyor.

KYC kimlik doğrulama işleminiz tamamlandıktan sonra cüzdanınız kullanıma açılıyor ve hesabınızda 25 $ değerinde kilitli CRO token’ı görebiliyorsunuz. Benim 1 Eylül’de yaptığım Stake işlemi günündeki işlem özetimi aşağıdaki ekran görüntüsünde görebilirsiniz. O zaman verilen 50 USD değerinde bonus CRO hesabıma yansıdı.

Stake işlemi ve Bonus

Bonus kilidini kaldırmak için aşağıdaki adımlar ilerletilmelidir. En altta görsel olarak da izleyebilirsiniz.

Uygulamanın altındaki aslan amblemine tıkladığınızda açılan sayfadan “Rewards” bölümüne girin.

1- “Rewards” sekmesinde kilitli olarak gördüğünüz “Sign Up Bonus” kısmında “Unlock Now” kısmına tıklayın.

2- Başvurmak istediğiniz kartı seçin. Kaydırmalı butonda “With CRO Stake” tarafının seçili olduğuna dikkat edin. Örneğin Ruby Steel kartını seçtiğinizde “Select Ruby Steel” butonuna tıklayın. “Continue” diyerek ilerleyin.

3- Açılan ekranda, Kart ve bonus için 1000 CRO’yu 180 gün yani 6 ay boyunca tutmanız gerektiğini belirtmektedir. Bu kısımda “Ruby Steel” kart için sizden 1000 CRO Stake yapmanızı isteyecektir. CRO token’ı Kredi Kartınız, FIAT bakiyeniz veya cüzdanınızdaki herhangi bir kripto ürün ile satın alabilirsiniz. Ben Crpyto.com’da tuttuğum Ripple bakiyem ile satın almıştım.

Kredi kartım alımlarında da crytpo.com herhangi bir komisyon işletmiyor ancak Türk Bankaları ekstrenizde nakit avans gibi göstererek faiz işletiyorlar sanırım.

4- CRO alım ve stake sürecini onayladığınızda işlemin başarılı olduğuna dair bir ekran görüntüsü görüyorsunuz.5- Son durumda hesabınızın bakiye kısmında stake yaptığınız 1000 CRO bakiyeyi, stake dışında size bonus verilen, kullanıma hazır 25$ USD değerinde CRO token’ı ve daha önce aktarım yaptıysanız hesabınızdaki diğer bakiyeleri görebilirsiniz.

Bonus verilen 25 $ değerinde CRO token’ı o an tutabilir, satabilir, transfer yapabilir veya borsada kullanabilirsiniz. Stake aşamasından sonra herhangi bir şart bulunmuyor. BTCTurk’e gönderip TL’ye anında çevirebilirsiniz.

Kart için yatırdığınız CRO Stakeleriniz size Cüzdan uygulamasında anlattığımız faiz getirisini de sağlıyor. Yani stake karşılığında faiz geliri olarak hesabınıza CRO token aktarılacaktır. Faiz geliri, yaptığınız stake miktarına göre değişmektedir.

Stake işlem görselleri;

sign up bonus - Unlock now
Sign up Bonus – Unlock Now
Select Card
CRO Satın al ve Stake
Buy CRO and Stake

Eğer referans kodu üye kayıt ekranında girilmeyi unutulur veya bir hata olursa, kayıt olan kişi Uygulama Ayarları “App Settings” kısmında, Referans Kodu “Referral Code” bölümünde KYC Kimlik doğrulama sonrasındaki 5 gün içinde tekrar girilebilir.Sizler de referans linkinizi uygulamanın altında ve ortada bulunan “Aslan” şeklindeki ambleme tıklayıp, “Rewards” sekmesinde bulabilirsiniz. “Rewards” sekmesi altında “Referral Bonus” sekmesini göreceksiniz. “See details” kısmına tıklayarak referans kodunuzu göreceğiniz ekrana gidebilirsiniz.

Konuyla ilgili herhangi bir sorunuz olması durumunda bana her zaman aşağıdaki bilgilerimden erişebilirsiniz.

Umarım sizler için faydalı bir anlatım olmuştur. Referans kodumu kullanarak bana da destek olmanızı rica ederim. Bu şekilde bu ve benzeri platformlar hakkında yazılarımızı çoğaltabilecek, sizlere bilgi aktarabilecek fırsatları bulabiliyoruz.

Keyifli günler dilerim,

E-posta adresi; blockchaintr1@gmail.com

Bitcointalk hesabı; https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1021424

Twitter; https://twitter.com/Blockchain4TR

[crypto-donation-box]

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir