Latium

Latium ICO Başlangıcı: 28 Kasım 2017

ICO Bitişi: 1 Mart 2018

WEBSITE   WHITEPAPER   TWITTER  TELEGRAM REDDIT

latium app

Latium platformu, kullanıcıların başka kullanıclar tarafından verilen görevleri tamamlayarak kolayca kazanç elde etmelerini sağlayarak insanların çalışma, etkileşimde bulunma ve para kazanma biçiminde gerçek bir değişim meydana getirebilen devrimci bir fikir mottosuyla yola çıkmış bir oluşumdur.

Projenin, Kripto entegrasyon hedefine ulaşmanın en iyi yolu, Latium Platform’da başka bir kullanıcı tarafından oluşturulan bir görevi tamamlayarak kullanıcıların ödüllendirilmesine izin vermektir. Buna ek olarak, Latium’da çalışma ortamı güven üzerine değil, blokzincir üzerine kurulu. Bunun nedeni ise Latium’un her işlemin, müşteriler ve şirket arasındaki en üst düzeyde şeffaflıkla yapılması gerektiğine inanmasından kaynaklanmaktadır.

Latium, dijital ve orada bulunulmasını gerektiren her anlamdaki kişiye özel görevleri kabul edecek. Dijital göreve örnek olarak pazara erişimini artırmak ve daha belirgin bir müşteri tabanına sahip olmak adına mağazası için bir tanıtım hazırlatmak isteyen bir kullanıcı düşünelim. Burada ilk adım, Latium platformu üzerinde, hazırlatmak istenilen tanıtımla ilgili ayrıntılar ve her şeyle birlikte yeni bir görev yayınlamaktır. Daha sonra, mağaza sahibine yardım edebilmek için başvuru sahiplerinin onaylanması gerekiyor. Şahsi olarak insanların orada olmasını gerektiren işlere pazarlama, siyasi projeler, kurumsal partiler, hayır işleri etkinlikleri örnek olarak verilebilir. Tüm gereklilikler yerine getirildikten sonra katılımcılar ödemelerini LATX tokeni ile alacak. Bu nedenle tüm freelance çalışmalar ve küçük iş adımları gerçekleştirilebilecektir.

Platform, sağlanan emek için anlaşmaya varılan miktarların sorunsuz bir şekilde ödenmesini denetlemektedir; bu da, birden fazla sözleşmeye sahip görevlerin mümkün olduğunca makul bir şekilde yönetildiği bir ortam yaratmaktadır.

Latium ve Wings Ortaklığı

Latium, ICO ya da token satışının geçerliliğini inceleyen ve değerlendiren 5,000’den fazla kullanıcısıyla bir ICO analiz platformu olan Wings ile ortaklık kurmuş vaziyette. Bu gelişmenin token satışının ve projenin şeffaf ve derinlemesine değerlendirilmesini sağlayacağı aşikar gözükmekte. Wings ciddi bir ICO platform olarak birlikte çalıştığı tüm projelere kazança sağlaması ile öne çıkmaktadır.

Latium Avantajları

  1. Kripto Para’ya Kolay Erişim
  2. Verilen İşi Yapacak Olanlara Kolay Erişim
  3. Verilen İşe Kolay Erişim
  4. Adillik ve Şeffaflık
  5. Ücretsiz kullanım
  6. Gerçek Zamanlı Ödeme

Takım

Latium takımı ciddi üyelerden ve süreçte uzun zamandır bulunan kişilerden oluşuyor, Latium takımının üyelerini sizler de inceleyebilirsiniz.

latium takım

Yol Haritası

latium yol haritası

ICO Süreci

Latium ico

Eth Cüzdan Adresimiz: 0x26078811656d6b8c0a0037ae5151caf6bca16425

Siz de bu dünya ile ilgili en güncel bilgileri edinmek için Twitter adresimizden bizi takipte kalın ve kanalımıza abone olun.

Sevgiler.

BlockchainTR ekibinden “ED”.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir