Rivetz

WEBSITE   WHITPAPER  SLACK  TELEGRAM     TWITTER   FACEBOOK BITCOINTALK

Rivetz, merkezi olmayan bir Cyber güvenlik token’ı olan RvT’nin piyasa tanıtımını gerçekleştiriyor. RvT, halka açık bir token satışı vasıtasıyla satışa sunmayı hedefleyen bir kripto para olarak hayatımıza giriyor.

Rivetz, kullanımı ile donanımsal seviyede, hesap verilebilirlik, kanıtlanabilir gizlilik ve güvenlik sağlayarak kullanıcılara güvence vermeyi hedeflemektedir.

Rivetz, RvT Token’ı tarafından desteklenen birden fazla cihazda kapsamlı gizlilik koruması sağlamak için güvenilir hesaplamayı blok zincir teknolojisine entegre ederek hedeflerine ulaşmayı hedefleyecek bir proje olarak karşımıza çıkıyor.

Rivetz, bağlı olduğu aygıtların güvenilirliğini artırmak için Rivetz Token tarafından desteklenen bir Global Onay ve Kimlik Yönetimi Ağı projelerini değerlendiriyor. Siber saldırıların, 2015 yılında 3 Trilyon dolar olan siber güvenlik zararlarının dünya çapında 6 Trilyon dolardan fazla olacağını öngörüyor. Siber saldırıların artan maliyeti, güvenlik alanının hem sanayi hem de hükümet tarafından benimsenmeyi garanti edecek kadar basit, en değerli sırlarımızı ve verilerimizi koruyacak kadar da güvenli bir çözüm sunma başarısızlığını yansıtıyor.

Rivetz’in Küresel Onay ve Kimlik Yönetimi ağı çözümü, iki küresel teknolojiyi birleştirmeyi temel alıyor. İlk olarak sektörün, güvenilir hesaplamalara, küresel platform standartlarına ve bu özelliklerle donanmış milyarlarca cihaza milyarlarca dolar değerinde ki yatırımını korumayı hedefliyor. İkincisi, sabit depolama, anahtar yönetimi ve mikro ödemeleri merkezi olmayan şekilde sağlayan blok zincirin devrimsel teknolojisi ile hızlandırıp güvenli bir zincire sokmayı hedefliyor. Rivetz, internette işlenen, paylaşılan ve depolanan verilerin kalitesini, değerini ve güveni artırmak, kanıtlanabilir siber güvenlik denetimlerinin gerekli olduğunu göstermek amacıyla bu iki teknolojiyi birleştiriyor. Rivetz’in çözümü, aynı derecede öneme sahip olan, sağlayıcıları veya diğer cihazları sağlık ve dürüstlük hizmetleri için güvenli bir şekilde talep edilmesi ve güvenli bir şekilde dengelenmesi için cihazların ekonomik modelini sağlayabileceği düşünülüyor.

Rivetz Çalışma Görseli

Rivetz profesyonelleri Güvenlik seviyesinde iş modelini aşağıdaki şekilde detaylandırmakta:

  1. Neredeyse gerçek zamanlı, İnternet ölçekli kayıt, tasdik ve siber güvenlik denetimlerinin doğrulanması.
  2. Kullanıcı gizliliğini korunması
  3. Donanım, yazılım ve hizmet sağlayıcılar için giderek artan kalitede siber güvenlik denetimlerini sunmak için ekonomik teşvikler sağlanması
  4. Bu hizmetlerin sunumu için bir mikro para ödeme modeli sağlanması
  5. Koruyucu siber güvenlik önlemlerinin maliyetlerinin tahsisinde Coasian pazarlıklarına izin verilmesi

Rivetz intends to introduce the RvT, a cybersecurity token that can enable the registration of Rivetz, aygıtların kayıt altına alınmasını sağlayacak ve siber güvenlik denetimlerini onaylayabilecek olan bir siber güvenlik Token’ı olan RVT’yi sunmayı planlıyor. RvT, siber güvenlik hizmetinden yararlanılabilmesi ve nihai olarak diğer izinli hizmetler için cihazdan servise veya cihazdan cihaza otomatik denge sağlanılabilmesi için tamamlayıcı bir araçtır. Bir işlem gerçekleştirildiğinde doğrulanmış siber veriler, cihazın sahibine yapılan işlemin adli takibi konusunda yardımcı olabilir.

RVT Token Ön Satış süreci  25 Temmuz 2017 (UTC) 17.00, (TSi) 20.00

RvT Token Satış Detayları:

  • Erken Yatırım Bonusu: 20%
  • Minimum hedef: $5,000,000 USD
  • Maksimum hedef: $50,000,000 USD
  • Toplam RvT Token Desteği: 200,000,000 RvT
  • Ön Satışa sunulan RVT Token Miktarı: 70,000,000 RvT

Rivetz Güvenlik Projesi Bounty Kampanyası

Toplam Bounty Bütçesi: Toplam ön satış gelirinin 0.75%’i

Toplam Bounty Bütçesi aşağıdaki gibi dağıtılacaktır:
Sosyal Medya Kampanyası: 30%
Blog/Medya Kampanyası: 20%
Çeviri Kampanyası: 15%
İmza Kampanyası: 25%
Slack/Telegram  Kampanyası: 10%

Kampanya bonus dağıtımı Ön Satış sonrası gerçekleştirilecektir. (Hesaplamalar ve dağıtımlar için en az 2 hafta ertelenebilir.)

Bitcointalk Profilimiz: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1021424

Siz de bu dünya ile ilgili en güncel bilgileri edinmek için Twitter adresimizden bizi takipte kalın ve kanalımıza abone olun.

Sevgiler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir