«
  1. Anasayfa
  2. Bitcoin
  3. %225’lik Ralli Bu Altcoin’i Vurdu: Sürpriz Binance Listelemesi Altcoin’i Uçurdu!

%225’lik Ralli Bu Altcoin’i Vurdu: Sürpriz Binance Listelemesi Altcoin’i Uçurdu!

_xlarge

Kripto topluluğu tarafından az bilinen bir altcoin, dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance’den sürpriz bir destek almasının ardından kendisini yüzde 225’e varan parabolik bir rallinin ortasında buldu.

Biswap (BSW), satış veya alış emirlerini yerine getirmek için otomatik bir piyasa yapıcı (AMM) sistemi kullanan ve Binance Smart Chain (BSC) ağı tarafından desteklenen merkezi olmayan bir borsadır (DEX).

Düşük işlem ücretleri sunan bir platform olan Biswap, GameFi uygulamasına sahiptir. Biswap’ın gelirinin bir kısmı, yerel yönetim token’ı olan BSW’yi geri satın almak ve yakmak için kullanılmaktadır.

Geçen yılın Ekim ayında Biswap ile stratejik bir ortaklık ilan eden Binance’in risk sermayesi kolu Binance Labs tarafından desteklenen proje, Binance‘ın kullanıcıların daha yüksek volatiliteye sahip olması ve diğer token’lardan daha yüksek risk oluşturması muhtemel olan yeni, yenilikçi token’ları trade edebildiği özel bir trading bölgesi olan Innovation Zone’da (İnovasyon Bölgesi) listelendi.

Binance Labs direktörü Nicole Zhang’a göre Biswap, BSC’deki en yenilikçi ve popüler projelerden biri ve projeye yapılan yatırım, Binance’in merkezi olmayan finans (DeFi) ve blok zinciri altyapısını teşvik etme hedefiyle oldukça uyumlu.

Biswap, kullanıcılara üç kademeli bir tavsiye programı, düşük ücretler, BEP-20 token’larını değiştirme yeteneği, likidite, bunların yanı sıra yield-farming ve launchpools’da (fırlatma havuzlarında) token’larını stake etme yeteneği sağlamayı amaçlamaktadır.

Binance’in Biswap’ı İnovasyon Bölgesi’nde resmi olarak listelediği haberinden sonra, BSW’nin fiyatı birkaç saat içinde 0.35 dolardan 1.14 dolara kadar fırladı ve altcoin yarım günden daha kısa bir sürede yüzde 225’in üzerinde kazanç elde etmiş oldu.

Kazançların bir kısmını kaybeden kripto para birimi son 24 saatte yüzde 170’lik, tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0.27 dolardan ise yüzde 264 artışla 0.94 dolardan işlem görüyor.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *