«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Algorand (ALGO) Fiyat Tahmini: ALGO Zayıflamaya Devam Ediyor, Fiyatta Çöküş Riski Var!

Algorand (ALGO) Fiyat Tahmini: ALGO Zayıflamaya Devam Ediyor, Fiyatta Çöküş Riski Var!

algorbaslik

Algorand (ALGO) fiyatı, ayıların geçen haftaki destek bölgesini geçmeyi başarmasıyla birlikte %20’lik ek bir aşağı yönlü hareket görmeye yakın gibi görünüyor. Destek dirence dönüşebileceğinden dolayı Algorand fiyatı sona yaklaşıyor.

Algorand fiyatı bu hafta grafiği belirleyecek ayılar ile geçen haftaki destek bölgesinin altında işlem görüyor. Pazartesi günü gerçekleşen erken satışların ardından bir Doji mumu oluşturmayı başaran boğalar, şimdi oldukça güç kaybetmiş gibi görünüyor. ALGO fiyatı şu an 0,70 dolardan işlem görüyor ve bozuk destek bölgesini yeniden test ediyor.

Mevcut 2 günlük mum çubuğunun sonunda bir sabah yıldızı deseni basılmış olabileceğinden, uzun vadeli yatırımcılar ALGO fiyatında karışık bir sinyal satın alma tuzağına düşebilir. Oluşmaya devam eden klasik yükseliş modeline rağmen, hacmin hala net bir geri dönüş sinyali vermediğini aklınızda bulundurmalısınız. Ayrıca, dünkü düşük seviye, Şubat ayında ulaşılan en düşük seviyeyi temsil ediyor.

Ayılar muhtemelen Algorand fiyatında pozisyon açmak isteyen iyimser yatırımcıların işlem yapmalarına izin vermek ve hatta daha iyimser bir görüntü yaratmak için %5-7 arasında bir yükseliş olmasına izin verebilir. Daha güvenli bir kaznaç sağlamak isteyen trader’lar ise bu durumdan uzak durmalı veya ALGO fiyatını sırasıyla 0,735 dolar ve 0,745 dolar civarında tutmalı. Ayıların, mevcut fiyatların %20 altında, 0,60 dolar civarındaki 2021 dip seviyelerini hedeflemesi muhtemel.

Düşüş göstergelerine rağmen, boğaların oynayabilecekleri bir as kartı var, bu da ALGO fiyatının 0.67 dolar bölgesini dördüncü kez test ettiği anlamına geliyor. Herhangi bir desteğin veya direncin dördüncü dokunuşu genellikle katalizör olduğundan, ALGO aşırılık yanlıları mevcut piyasa koşullarını ya hep ya hiç anı olarak düşünmelidir.

Boğalar, ALGO fiyatını 0,77 doların üzerinde konsolide etmek için %10 daha yukarı göndermek için yeterli satın alma gücü üretebilirse, Algorand fiyatı için düşüş tezi geçersiz olacaktır. Böyle bir senaryoda, yatırımcılar mevcut Algorand fiyatının %50’den fazla üzerinde bir rahatlama rallisi olan 0,95 dolara ve potansiyel olarak 1,00 dolara doğru bir artış bekleyebilir.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *