«
  1. Anasayfa
  2. Kripto
  3. Analist: 6 Altcoin 2022’De Bitcoin’i Geride Bırakacak

Analist: 6 Altcoin 2022’De Bitcoin’i Geride Bırakacak

Analis 6 Altcoin 2022’De Bitcoin Geride Bırakacak

Kripto analisti Nick Black piyasadaki her yatırımcının portföyünde olması gerektiğine inandığı altcoin projelerinden bahsediyor. Analiste göre bu kripto paralar bu yıl performansları bakımından Bitcoin (BTC)’i geçmeyi başaracak. Analistin yükseliş öngördüğü altcoin’lere haberimizin devamında yer veriyoruz.

Analist Nick Black’e göre her yatırımcının yatırım yapması gereken altcoin’ler

Deneyimli kripto trader’ı ve analist Nick Black geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir programda lider kripto para birimi Bitcoin (BTC)’i performansı bakımından geçebilecek 6 altcoin projesinden bahsediyor. Analist Black’e göre bu 6 kripto para birimi her yatırımcının portföyünde olması gereken yatırımlar arasında önde geliyor. Bununla birlikte, deneyimli trader Bitcoin’i tamamen gözden çıkarmadığını ve eğer yatırım yapmak için tek bir seçeneği olsaydı bunun Bitcoin olacağını da sözlerine ekliyor.

Analist, dijital altın olarak gördüğü Bitcoin’in yanı sıra yatırımcıların portföylerinin en büyük kısmını oluşturması gerektiğini düşündüğü projeleri açıklıyor. Black’e göre bu altcoin projelerinin protokol katmanı olan projeler olması gerekiyor. Trader’a göre bu gibi altcoin’ler, tüm kripto para birimi alanını birbirine bağlayan yollar ve otoyollar olarak düşünülebilir. Ayrıca analiste göre bunlara bugün sahip olmak, geleceğin altyapısına sahip olmak anlamına geliyor.

İşte analiste göre Bitcoin’i geçebilecek altcoin projeleri…

Analist Nick Black tüm katman protokolü altcoin’lerin yatırım yapmaya değmeyeceği konusunda da uyarıyor. Trader, Cardano (ADA), Polkadot (DOT), Ethereum (ETH), Cosmos (ATOM), NEAR Protocol (NEAR) ve Algorand (ALGO)’ın en sevdiği protokol katmanı altcoin projeleri olduğunu belirtiyor. Blockchain olarak kripto piyasası hakkındaki tahminlerini yakından takip ettiğimiz analist ayrıca popüler altcoin Avalanche (AVAX)’ın da yatırım yapmaya değer protokol katmanı projeleri arasında olabileceğini de sözlerine ekliyor.

Nick Black söz konusu altcoin projelerinin Bitcoin veya Ethereum gibi kripto piyasasının devleri yerine kendi deyimiyle mikro kripto para birimleri alanına ait olduğunu belirtiyor. Öte yandan pek çok üst düzey kripto uzmanı, Bitcoin’in bu yıl 100 bin dolar seviyesine yükselebileceğini iddia ediyor. Ancak Black’e göre mikro kripto para birimlerindeki kazanç potansiyeli, BTC ve ETH’un elde ettiği kazanç ile kıyaslandığında olumlu bir şekilde küçük görünmesine neden olabilir.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *