Başarılı Analist: Bu Göstergeler Kripto Piyasaları İçin Yükselişe İşaret Ediyor!

Önde gelen bir kripto analisti, Tether (USDT) hakimiyetinin ve dolar endeksinin (DXY) kripto için büyük yükseliş işaretleri verdiğini söyledi.

Yeni bir tweet’te Justin Bennett, 99.000 takipçisine USDT’nin piyasa hakimiyetini gösteren bir grafik yayınladı. Analist, USDT’nin pazar hakimiyetindeki son düşüşün kriptolar için yükseliş işareti olduğunu belirtti.

“Kasım ayından bu yana USDT.D’den (Tether hakimiyeti) ilk lower low (daha düşük dip). Kriptolar için yükseliş.”

Kaynak: Justin Bennett

Bennett, USD’nin kriptolara karşı değerini ölçen DXY tablolarını da inceleyerek yükseliş tezini destekledi. DXY mevcut trend çizgisinin altına düşerken, Bennett bunun kripto piyasaları için iyi bir işaret olduğunu söyledi.

“DXY 4 saatlik (grafiğinde) kırılma. Kriptolar için yükseliş.” 

Kaynak: Justin Bennett

Bu göstergelerin önde gelen kripto varlık Bitcoin (BTC) için ne anlama geldiğine gelince, Bennett BTC’nin mevcut direnç seviyelerini değiştirdiğini ve potansiyel olarak 45.500 dolar, 53.000 dolar ve hatta 60.000 dolara kadar daha yüksek direnç alanlarına doğru hareket ettiğini tahmin ediyor.

“BTC için sorumlu davranma zamanı.”

Kaynak: Justin Bennett

Bunların yanında yeni bir blog gönderisinde Bennett, VeChain’i (VET) “trader’ların rüyası” olarak nitelendirerek bir değerlendirmede bulundu.

“VeChain (VET) bu ay trader’ların rüyası oldu. 17’sinde bu rallinin potansiyeli hakkında yazdım ve VET iki gün sonra kırılımı onayladı. O zamandan beri VET yaklaşık %18 arttı ve hala oldukça iyimser görünüyor.” 

Şu anda Bennett, VET’in 0.056 dolarlık direnç seviyesini desteğe çevirdiğini düşünüyor. Analist, bir sonraki direnç seviyesi 0.062 doları desteğe çevirdikten sonra, VeChain’in mevcut seviyelerden 0.07 dolar aralığına kadar %25 atlayabileceğini ima ediyor.

“VET (bunun) üzerinde günlük kapanış + yeni destek olarak tekrar test. Basit.” 

Kaynak: Justin Bennett

Leave a Comment

Your email address will not be published.