«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Başarılı Analist, Cardano ve Bu Üç Altcoin İçin Güncel Fiyat Tahminlerini Paylaştı

Başarılı Analist, Cardano ve Bu Üç Altcoin İçin Güncel Fiyat Tahminlerini Paylaştı

ey-woman-with-papers-v1

Yakından takip edilen bir kripto analisti ve trader’ı, Cardano (ADA) dahil olmak üzere bir dizi altcoin için kısa vadeli tahminlerini paylaştı.

Altcoin Sherpa olarak bilinen takma adlı trader 170.000 Twitter takipçisine Cardano’nun (ADA) son fiyat hareketinden sonra hala yukarı hareket için biraz yakıtı kaldığını düşünüyor. Trader’a göre, en azından ADA, satış baskısından önce ilk kritik direncine doğru koşmaya devam etmeli.

“ADA: Bence en az 1.25 dolarlık seviyeye gelir. Orada bir geri çekilme olabilir ve short (pozisyonlar) için daha yükseği hedefleyebilir.”

Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Sırada merkezi olmayan uygulama (DApp) platformu Near var. Altcoin Sherpa, 12 dolar civarında bir konsolidasyondan sonra, NEAR’ın 20 dolar hedefinden önce %30’luk bir rallinin 16 dolara geri çekilebiceğini düşünüyor.

“NEAR: Plan aynı: 12 dolar civarında yüksek bir aralıkta konsolidasyonu bekleyin ve ardından BTC sabit kaldığı sürece 16 doları hedefleyin.”

Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Analistin radarında ayrıca gizlilik odaklı Zcash (ZEC) var. Altcoin Sherpa, ZEC’nin son rallilerini güçlü bir şekilde sürdürmeye hazır olduğunu ve nihayetinde mevcut 206 dolar fiyatının üzerinde %25 ralli yapacağını söyledi.

“ZEC: ZEC/BTC çiftinde net bir trend yok, higher low’lar ve lower high’lar var. Nasıl yorumladığınıza bağlı olarak potansiyel kırılma. ZEC/USD çifti hala harika görünüyor ve bence nihayetinde 250 dolara ilerliyor.” 

Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Son olarak, analistin gözü, Popüler non-fungible token (NFT) koleksiyonu Bored Ape Yacht Club’ın yaratıcılarının piyasaya sürdüğü kripto para birimi token’ı olan ApeCoin’de (APE). Analiste göre, APE sağlıklı görünse de düzeltmeden önce çift tepe modeli oluşturmaya hazırlanıyor olabilir. Çift tepe oluşurken, fiyatlar yükselen bir trendde hareket etmektedir. Yükselen fiyatlar, ulaştığı tepe noktasından geri dönerek bir dip oluşturur. Yani söz konusu formasyon yükselen trendin sonlanmakta olduğunu gösterir.

“Bugün iyi gidiyor ama bu konuda çok emin değil, daha düşük zaman dilimlerinde pazar yapısında potansiyel kayma. Satın almadan önce hala bu konuda çok daha büyük bir dip bekliyorum. Çifte tepe gelirse izleyin.”

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *