«
  1. Anasayfa
  2. Bitcoin
  3. Binance CEO’sundan Bitcoin ve Altcoin’ler İçin Yatırım İpuçları!

Binance CEO’sundan Bitcoin ve Altcoin’ler İçin Yatırım İpuçları!

Changpeng-Zhao-scaled

Tahmini serveti 96 milyar dolar olan Binance CEO’su Changpeng Zhao, Bitcoin, altcoin sektörü ve Blockchain teknolojisi ile ilgili çeşitli konular hakkında konuşmak için canlı bir etkinliğe katıldı. Etkinlikte, yatırım yapacaklara ipucu niteliğinde olan bazı maddelere dikkat çekti. blokcain olarak detayları aktarıyoruz…

Changpeng Zhao’dan Bitcoin ve altcoin yatırım tavsiyeleri

Kripto para alanının en zengin insanlarından biri olan Binance CEO’su Zhao, katıldığı ODDO BHF etkinliğinde piyasaya yönelik çeşitli yorumlarını aktardı ve yatırım tavsiyelerinde bulundu. milyarder NFT meyaverse web 3.0, merkezi olmayan finans (DeFi), devlet düzenlemesi ve binance planları gibi konulara da değindi. Zhao’nun yatırıma yönelik yaptığı tavsiyeler, aşağıdaki şekilde:

  • Zhao, insanların kripto pazarını tanımak ve teknolojinin nasıl çalıştığını anlamak için paralarının yüzde 1’inden daha azını tahsis ederek az parayla kripto para alanına girmelerini tavsiye etti.
  • Binance CEO’su ayrıca insanların kendi araştırmalarını yaparak öğrenmelerini ve sadece bir arkadaş veya sosyal medya fenomeni tarafından yönlendirilerek için projelere yatırım yapmamalarını tavsiye etti.
  • CZ’ye göre yatırım yapılacak proje sayısının ne kadar az olursa o kadar iyi olacağına dikkat çekiyor. Bu sayede yatırımcının ne yaptığını daha iyi anlayabileceğini düşünüyor.
Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *