«
  1. Anasayfa
  2. Popüler
  3. Bitcoin Yatırımcıları Dikkat: Bu Metaverse Altcoin’i, Devasa Yatırım Aldı!

Bitcoin Yatırımcıları Dikkat: Bu Metaverse Altcoin’i, Devasa Yatırım Aldı!

cf7eb8c7729fcd826ba4531a60fbf231_photo.png

İspanya’nın en büyük iletişim şirketlerinden biri olan Telefonica, bir İspanyol metaverse girişimi olan Gamium‘u desteklemeye ve evrenini büyütmesinde gerekli olan maddi ihtiyaçların büyük bir kısmını karşılayacağını duyurdu.

Barselona merkezli bu şirket, platformundaki arazi satışlarıyla sadece on gün içinde bir milyon avro topladı ve ilk merkezi olmayan metaverse altcoini olarak ilan edildi.

Wayra Barcelona başkanı Marta Antúnez bu yapılan devasa yatırım hakkında şunları söyledi:

“KRİPTO VE BLOK ZİNCİRİ DÜNYASINDA ÇOK YETENEKLİ BİR EKİP OLAN GAMİUM’A YATIRIM YAPMAKTAN HEYECAN DUYUYORUZ.”

“KENDİNİ YENİLİĞE ADAMIŞ, VAR OLAN TEKNOLOJİYİ GELİŞTİRMENİN YANI SIRA YENİ ÜRÜNLER ORTAYA ÇIKARTAN EKİP, BİZCE HERKESİ HEYECANLANDIRMALI.”

“GAMİUM EKİBİ BU METAVERSE PROJESİ SAYESİNDE MERKEZİ OLMAYAN BİR İNTERNETİN TEMELİNİ ATIYORLAR.”

Gamium‘un merkezi olmayan bir internetin temelini attığını iddia eden Marta Antúnez, projeye ve ekibe fazlasıyla güveniyor gibi gözükmekte.

Yaptığı açıklamalarında Gamium projesinin ilerleyen yıllarda insanlık tarihini dahi değiştireceğine inanan Wayra Barcelona başkanı, proje ve ekip konusunda biraz iddialı olması yatırımcıların dikkatini çekti.

Gamium ise CoinMarketCap verilerine göre 914. sırada yer alıyor. Gate.İo ve Kucoin gibi devasa borsalarda listelenmeyi başaran potansiyeli yüksek metaverse ürünü, ilerleyen süreçte sert bir şekilde yükselişe başlayabilir gibi gözüküyor.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *