«
  1. Anasayfa
  2. Bitcoin
  3. Bu 12 Altcoin Yatırımcıları Dikkat: İşte Önemli Gelişmeler!

Bu 12 Altcoin Yatırımcıları Dikkat: İşte Önemli Gelişmeler!

Bu 12 Altcoin Yatırımcıları Dikkat İşte Önemli Gelişmeler

Bu hafta, Polygon’un ölçeklenebilirliği artırmak için başlattığı Plonky2’den, OKEx ve Public.com’un yeni altcoin listelerine kadar birçok önemli gelişme yatırımcılarını bekliyor. Gelin, haftanın duyurularına hızlıca göz gezdirelim.

Altcoin projeleri Loopring ve Curve DAO Public’te listeleniyor

Kripto yatırım platformu Public.com, altcoin projeleri Loopring (LRC) ve Curve DAO’yu listelediğini duyurdu. Böylece, Public’te işlem yapılan toplam token sayısı 27’ye ulaşıyor.

OKEx, Moonbeam Network’ün GLMR token’ini spot piyasasında listeliyor. İşlemler 13 Ocak 2022’de USDT çiftinde başlayacak.

Bu hafta büyük şirketlerden önemli açıklamalar yapıldı

  • Washington merkezli emlak firması Harbour Custom Development, Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Shiba Inu ve daha fazla kripto para birimini ödemeler için kabul edecek. Şirket, 24 Ocak’tan itibaren konutları, apartmanları, kat mülkiyeti ve diğer mülkleri için kripto para birimlerini ödeme olarak kabul etmeye başlayacağı bildiriliyor.
  • BitMEX’in eski uyum şefi Malcolm Wright, kripto para birimi firmalarının küresel kara para aklama (AML) kurallarına uymasına yardımcı olmaya odaklanan bir girişim olan Shyft Network’e katıldı. Wright, DeFi projelerine atıfta bulunarak yaptığı açıklamada, “DeFi, DAO’lar ve NFT’lerin son 12 ayda kritik bir kitleye ulaşmasıyla birlikte, Shyft, finansal hizmet firmaları ve hükümetler için Seyahat Kuralının çok ötesine geçen birçok zorluğun üstesinden gelmenin yolunu açıyor” dedi. 
  • Bram Cohen tarafından kurulan Chia Network, Blockchain’de ilk dolar cinsinden stablecoin’i başlatmak için Stably ile ortak oluyor. Teklifler aracılığıyla, yapıcılar ve alıcılar olarak adlandırılan Chia cüzdan sahipleri, ticaret teklifleri oluşturabilecek ve kabul edebilecek.

Polyon Shiba’yı geri bıraktı

Polygon (MATIC), piyasa değeri açısından Shiba Inu’yu devirdi. Mevcut piyasa değeri 16.59 milyar dolar olan MATIC, Shiba Inu’nun 15.59 milyar dolarlık piyasa değerinin önünde 13. en büyük kripto para birimi konumunda. blockchaintr.net/olarak aktardığımız üzere, Ethereum balinaları bir süredir yüklü MATIC alımları yapıyordu.

  • Bir başka gelişmede Polygon, Ethereum ağında ölçeklenebilirliği artırmak için özyinelemeli Plonky2’yi başlattı. L2 ölçeklendirme çözümü, 2022’nin 2. çeyreğinde bir zk rollup Hermez’in piyasaya sürüldüğünü de duyurdu. Böylece, Macbook Pro gibi hızlı bilgisayarlarda Plonky2, özyinelemeli kanıtını yalnızca 170 milisaniyede çözer ve kullanıcılar, özyineleme gerektirmiyorsa, prova sürelerini hızlandırabilir.

Cüzdanlar Arası İşlerlik Vakfı (FIO) ve XUMM tarafından paylaşılan resmi ortak duyuruya göre, cüzdan, FIO ekosisteminin çok önemli bir işlevi olan FIO Send’i entegre ediyor. XRPL Labs’ın gözetimsiz bir cüzdanı olan XUMM, XRP token ve XRP Ledger ağında yayınlanan varlıklar için genel bir bireysel cüzdandır. Böylece şirket, sadece XRPL kullanıcıları için para gönderme sürecini kolaylaştıracak bir ortaklığa imza attı.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *