«
  1. Anasayfa
  2. Bitcoin
  3. Bu 15 Altcoin’e Dikkat: Devasa Haberleri Duyurdular!

Bu 15 Altcoin’e Dikkat: Devasa Haberleri Duyurdular!

Bu 15 Altcoine Dikka

Yeni haftaya piyasa geneline yansıyan hafif düşüşle başladık. Bitcoin 43 bin dolar bölgesini kaybetti, Ethereum ise 3 bin dolar desteğine yaklaşıyor. Bu yazıda, farklı alanlardan altcoin projelerine dair haftanın önemli gelişmelerini listeleyelim. Ayrıntılar için blockchaintr okuyamaya devam ediniz.

İşte 15 altcoin ve haftanın gelişmeleri

Avalanche, ikinci yönetim oylamasını tamamladı. Oylama, Avalanche’ın likit hissesini başlatmaya yönelikti. Önerge %97,12 oy çokluğu ile kabul edildi. Buna paralel olarak Wonderland, Avalanche için kendi likidite staking çözümünü piyasaya sürecek.

Ünlü İngiliz Müzayede Firması Sotheby, ‘The Enigma’ müzayedesinde BTC, ETH, USDC tekliflerini kabul edeceğini açıkladı. ‘Enigma’, nadir bulunan siyah 555.555 karat pırlanta. Raporlara göre, ‘The Enigma’ şu anda turda. Londra, Los Angeles ve Dubai’de sergileme planları var.

Cardano, Günlük İşlem Hacmi açısından Ethereum’u geride bıraktı. Bu aynı zamanda ADA fiyatındaki etkileyici artışın bir sonucudur. Kripto veri analiz platformu Messari’ye göre Cardano, Ethereum’un son 24 saatteki 5,41 milyar dolarlık TV’sine kıyasla 7,02 milyar dolarlık bir işlem hacmine (TV) sahip.

Metis DAO kısa süre önce 400 milyon dolarlık TVL’yi aştı. Protokol şu anda 469 milyon dolarlık bir TVL ile Ethereum’daki en büyük üçüncü L2 protokol. Ayrıca, Metis DAO yerel token METIS fiyatı, sadece bir ayda %500’den fazla bir yatırım getirisi ile arttı.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Sercan Bilik Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *