Bu Meme Coin %10000 Patladı: İlginç Gelişme Fiyatı Uçuşa Geçirdi!

Son günlerde gündemi oldukça meşgul eden bir gelişme yaşandı; Will Smith, 2022 Oscar ödül töreninde ödül almasından kısa bir süre sonra törenin sunucusu komedyen Chris Rock’ı yumrukladı. Kripto topluluğunun bu tür kişi ve olaylarla ilgili coin piyasaya sürme geleneği de bozulmadı ve bu viral anın bir sonucu olarak ise yeni bir meme kripto para birimi olan Will Smith Inu (WSI) doğdu.

Bu ilginç meme kripto para birimi, piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra yüzde 10.000’e varan inanılmaz artışlara şahit oldu.

Will Smith’in Oscar’da Chris Rock’ı yumruklaması bu meme coin’i uçurdu!

Chris Rock, Will Smith’in karısı Jada Pinkett Smith’in tıraşlı kafası hakkında bir şaka yaptı ve ona “GI Jane 2” dedi. Bu espri denemesi, sözler Rock’un ağzından çıkar çıkmaz konudan rahatsızlığını belirtecek ifadelerde bulunan Jada Pinkett’in ve törenin katılımcılarının pek de hoşuna gitmedi. Buna rağmen sözlerine devam eden sunucu, kendi şakasına atıfta bulunarak “baya iyiydi” yorumunda bulundu.

Chris Rock şakayı toparlamaya çalışırken kamera Will Smith’e çevrildi ve ünlü oyuncunun zorla gülümsediğini ve birkaç saniye sonra ise sahneye doğru yürüdüğünü gösterdi. Chris Rock daha cümlesini tamamlayamadan Will Smith herkesi şok edecek bir hamlede bulundu ve sağ eliyle Chris Rock’a bir tokat attı.

Will Smith Inu (WSI) Nedir?

Kripto topluluğunun Covid, Elon Musk ve Jeff Tezos’un köpeği gibi gündemi meşgul eden kişi ve olayların kripto para birimini çıkarması günlük bir olay haline geldiğinden, topluluğun bu viral anı kaçırması da çok olası değildi. Will Smith Inu (WSI) da bu şekilde, o anda doğdu ve bu boğa koşusunun bir sonraki en sıcak meme kripto para birimi haline geldi. WSI’nin arkasındaki ekip, deneyimli bir DeFi ekibi olduğunu iddia ediyor ve kendilerini bir chad topluluğu olarak adlandırıyor.

Kripto para birimi, piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra CoinMarketCap’te listelendi ve fiyatı o zamandan beri inanılmaz bir şekilde yükselişe geçti. Yüzde 10.000’e kadar bir artış yaşayan meme coin, kazançlarının bir kısmını kaybetse de hala piyasada tozu dumana katacak bir performans gösteriyor. Geçtiğimiz güne göre yüzde 1400’ün üzerinde artış yaşayan WSI yazım sırasında 0,000001142 dolardan işlem görüyor. Meme coin’in piyasaya değeri ise 1.109.944 dolar seviyesinde bulunuyor.

Kaynak: CoinMarketCap

WSI, Ethereum blok zincirinde piyasaya sürülmüş bir ERC-20 token’ıdır. WSI şu anda yalnızca merkezi olmayan bir borsa olan Uniswap’tan satın alınabiliyor.

will smith inu

Projenin bir sonucu olarak birkaç eğlenceli kripto odaklı meme ortaya çıktı ve şimdilik kripto topluluğunda oldukça ilgi görüyor. Ethereum’larınızın bir kısmını riske atmak ve Will Smith Inu’nun sürekli fiyat artışından faydalanmak isterseniz, bazı getiriler görebilirsiniz.

Will Smith Inu’nun yalnızca Oscar Ödül Töreni sırasındaki ikonik bir andan ilham aldığını ve hiçbir şekilde Will Smith ile bağlantılı olmadığını belirtmekte de fayda var.

Will Smith Inu, sadece bir meme coin olarak kalmayı planlamıyor, proje için gerçekleştirilmesi gereken bazı özellikler arasında CEX listelemesi, bir DAO sürümü, MErch Launch ve WSITOOLS lansmanı yer alıyor.

Fakat bu tarz düşük değerli coin’lerin oldukça yüksek volatiliteye sahip olduğunu hatırlamakta ve herhangi bir dijital para birimine önemli miktarda para yatırmadan önce, teknolojiyi araştırmak için vakit harcamakta fayda var. Çok hızlı fiyat artışı yaşayan bir coin’in aynı hızda düşebileceği, gözardı edilemeyecek bir gerçektir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.