Bu Meme Coin, DOGE ve SHIB’ten Daha İyi Performans Göstererek Adeta Uçuyor!

Bitcoin (BTC), jeopolitik gelişmelerin de etkisiyle 44.000 dolarlık seviyelere kadar yükseldi. Çoğu altcoin de bu yükselişi takip etmeyi başardı ancak bu takip çok uzun sürmedi ve konsolidasyon aşamasına geri döndü.

Dogecoin (DOGE), gün içerisinde %3,5 değer kaybederken, Shiba Inu (SHIB) %1 değer kaybetti. Ancak tüm bu altcoinler arasında dikkat çeken bir meme coin vardı, Dogelon Mars, haberin hazırlandığı sırada bile yükselişine devam ediyordu. ELON, gün içinde %15 artışla devam ederken toplam değerini 470 milyon doların da üzerine çıkardı.

Dogelon Mars Yükselişine Devam Edebilir mi?

Dogelon piyasasındaki olumlu havanın devam etmesine rağmen, ticaret hacimleri hız kazanmadı. Ancak bu analizlerin hazırlandığı anlardan bir süre sonra değer 470 milyonu aşmayı başardı. Buna rağmen toplam değer zirvelerden biraz uzakta olabilir. Öte yandan 21 Mart tarihinde 6 milyon token işlem görürken, geçtiğimiz güb 3 trilyon token işlem gördü.

Bununla birlikte, işlem gören tokenlar arasında, alım tarafına karşılık gelenler, satış tarafıyla ilişkili olanları gölgede bırakmayı başardı. Örneğin, yalnızca son 1 saat içinde, alım-satım tarafı farkı, 290 milyar token’a yakın bir pozitif değer kaydetti. Aynısı, 12 saatlik zaman diliminde 523 milyarlık bir değeri yansıtarak, boğaların ELON pazarındaki durumu kontrol ettiğini gösteriyor.

Dogelon Mars (ELON) piyasasında mevcut olan satın alma eğiliminin de etkisiyle token son zamanlardaki basit hareketli ortalamasının üzerinde işlem görüyor. Ancak, rallinin devam edebilmesi için ani bir direnişin üstesinden gelmesi gerekiyor.

ELON, günlük en yüksek seviyesi 0,000000851 dolar olmasına rağmen, 0,000000828 dolar ile %23,6 FIB seviyesinin üzerinde kendisi için güçlü bir zemin oluşturamadı. ELON, haber hazırlanırken 0,000000800 doların işlem görmeye başladı. Özellikle, aynı Fib seviyesi Dogelon’un yükseliş trendini iki hafta önce sürdürmesini engellemişti.

Tüm bu etmenler göz önüne alınınca ancak boğalar varlıklarını daha da fazla hissettirmeyi başarırlarsa ELON, söz konusu bariyerin üzerine tırmanabilecektir. Bu olursa, Dogelon bir sonraki 0,000001030 dolardan test edilmeden önce %24’lük bir ralli daha yaşayabilir.

Bununla birlikte, piyasalardaki ivme kaybolursa, meme coin ELON başka bir adım atmadan önce 0,000000659 ile 0,000000775 dolar arasında konsolidasyona devam edebilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.