«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Bu Meme Coin, Shiba Inu’yu Bile Geride Bırakmayı Başardı!

Bu Meme Coin, Shiba Inu’yu Bile Geride Bırakmayı Başardı!

Screen-Shot-2019-08-02-at-12.48.37-PM

Dogecoin’den ilham alarak geliştirilen BabyDoge Coin, geçtiğimiz yıl piyasaya sürülmüştü. Rakiplerine göre aslında görece yeni olsa da kripto dünyasının en çok konuşulan varlıkları arasına girmeyi sık sık başardı. Borsalarda hızlıca listelenmeler, kurduğu ortaklıklar ve benzeri birçok şey ilk günden itibaren ağ için önemli bir şey olarak ön plana çıktı. Altcoin‘in fiyatı ise bu günlerde oldukça ilgi çekmeye devam ediyor, boğaların kripto piyasalarına adım atmaya başlamasıyla birlikte BabyDoge’de bir toparlanma yaşadı.

Aslında kripto endüstrisinde son birkaç gündür yeni kripto para birimlerinin ön plana çıktığı bir gerçek. Örneği Yuga Labs’in piyasaya sürdüğü ApeCoin (APE) gerek performansıyla gerek de sosyal medyadaki popülerliğiyle dikkat çekti. Bunun yanında ERC-20 token’ları olan Shiba Inu (SHIB) ve BabyDoge Coin gibi altcoinler de son yedi günde dikkat çeken yükselişler kaydetti.

Bununla birlikte, varlığın popülaritesi ön planda kalmaya devam ediyordu. BitMart Research’e göre, haftalık arama popülaritesi listesinin başında meme coin’ler yer aldı ve BabyDoge bu listenin bir parçasıydı. Altcoin, borsada en çok aranan altıncı varlık konumunda.

Haftalık %21 Kazanca Rağmen Zirveden Oldukça Uzakta

Haber hazırlanırken, meme coin gün içinde yüzde 1.5’lik ufak bir artışla 0.000000003419 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte, hafta boyunca BabyDoge token yüzde 21’in üzerinde kazanç elde etti. Bu, meme coin’i kapsamlı bir şekilde satın alan Binance Akıllı Zincir [BSC] balinalarını cezbetmiş gibi görünüyor.

WhaleStats, meme coin’in en büyük 4000 BSC balinası tarafından en çok satın alınan tokenler listesine geri döndüğünü paylaştı.

Çoğu balina kâr elde etmek için varlıklarını satarken, BSC balinaları BabyDoge Coin’i çantaya koymaya karar verdi. Bu, balinaların meme coin’in potansiyel dalgalanmasını dört gözle beklediği anlamına gelebilir.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *