«
  1. Anasayfa
  2. Kripto
  3. Delphi Digital: Bu Altcoin, Büyük Bir Çıkış Yapıyor!

Delphi Digital: Bu Altcoin, Büyük Bir Çıkış Yapıyor!

Delphi Digital

Kripto araştırma firması Delphi Digital, DeFi için tasarlanmış Fantom’un (FTM), katman 1 ölçeklendirme çözümleri arasında bir sonraki büyük oyuncu olabileceğini düşünüyor. Firmaya göre altcoin projesi TVL’de 1.2 milyar dolar daha kazandıktan sonra büyük bir çıkış yapmaya hazırlanıyor. Kriptokoin.com olarak Delphi Digital’in 15 Ocak tarihli analizlerini aktarıyoruz.

Fantom durgunluğa rağmen TLV’de rekor kırmaya hazırlanıyor

Delphi Digital, kripto piyasası hakkında güncellemeler ve analizler sunan son tweet’lerinde, 103.700 takipçisine Fantom’un (FTM) 1.2 milyar dolarlık ek kilitli değer (TVL) alarak piyasa çapında bir düşüş trendine meydan okuduğunu söylüyor:

Kripto genelinde TVL’ler durgunlaşırken, Fantom’un ekosistemi canlıydı. Fantom, geçen hafta TVL’de 1,2 milyar (+%20) kazandı.,

Altcoin projesi TVL’de 10 milyar doları aştı

Bir DeFi protokolünün TVL’si, akıllı sözleşmelerinde tutulan toplam sermayeyi temsil eder. TVL, ağa kilitlenen teminat tutarının kripto paraların cari değeri ile çarpılmasıyla hesaplanır. Fantom ayrıca 10 milyar dolarlık TVL dönüm noktasını aşmayı kutlamak için aşağıdaki tweet’i paylaşıyor.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *