«
  1. Anasayfa
  2. Kripto
  3. Dolce & Gabbana (D&G), Polygon’da Özel NFT Koleksiyonu Başlatacak

Dolce & Gabbana (D&G), Polygon’da Özel NFT Koleksiyonu Başlatacak

indir (2)

Lüks İtalyan markası Dolce & Gabbana (D&G), Polygon iş birliğiyle NFT koleksiyonu başlatacağını duyurdu. NFT’ler, Polygon NFT pazar yeri UNXD’de piyasaya sürülecek.

Dolce & Gabbana, Polygon’un NFT pazar yeri UNXD ile ortaklık kurarak NFT koleksiyonunu genişletiyor.

“DGFamily NFT topluluğu” olarak adlandırılan genişleme, UNXD’nin platformunu, DGFamily’nin “DGFamily Box” adı verilen bir giriş kartı aracılığıyla özel lüks ürün serisine erişme becerisine açılan kapı olarak kullanacak.“

Venedik’ten ilham alarak hazırlanan NFT koleksiyon, dokuz parçadan oluşan sanat eseriyle dünyanın ilk ‘couture NFT koleksiyonu’ olarak geçiyor.

Koleksiyonun en ünlüsü, yedi safir ve 142 pırlanta içeren dijital bir sanat eseri olan “Doge Crown”. Koleksiyon, toplamda 5,5 milyon doların üzerinde özel koleksiyonculara satıldı ve Doge Crown 1,2 milyon doların üzerinde satış yaptı.

Yakın tarihli bir Twitter gönderisinde D&G yöneticisi şunları söyledi;

D&G’nin Wrapped ETH Aracılığıyla İlk NFT Koleksiyonu

D&G NFT’si her parçanın farklı kutularda birden fazla tasarımı olacak, her kutudaki eşyalara farklı bir nadirlik kazandıracak ve ek bir ayrıcalık unsuru ekleyecek. Farklı kutuların fiyatları henüz açıklanmasa da, tedarikiyle ilgili herhangi bir bilgiye ek olarak, hem Domenico Dolce hem de Stefano Gabbana, her kutudaki tüm öğeleri tasarlayacak.

Bununla birlikte, “makul bir nadirlik sağlamak” amacıyla şirket, fiyatların her düşüşten 1-2 hafta önce açıklanacak 10.000’den az kutu olacağını söylüyor.

Yönetici şunları aktardı;

 “İlk düşüşler ve deneyimler gerçekten özel olacak.”

Planlanan ilk D&G Family Box NFT‘si 26 Mart’ta UNXD’de gerçekleşecek ve satışlar Polygon’un ölçeklendirme ağı aracılığıyla Wrapped ETH (wETH) üzerinden fiyatlandırılacak

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *