«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Dönüm Noktasına Ulaşan Meme Coin’den Listeleme Geldi: SHIB ve DOGE’a Katıldı!

Dönüm Noktasına Ulaşan Meme Coin’den Listeleme Geldi: SHIB ve DOGE’a Katıldı!

shiba-inu-shib-ve-dogecoin-doge-fiyat-analizi-ve-yorumlari-coin-turk-com

Tesla CEO’su Elon Musk’ın evcil köpeğinden ilham alan kripto para birimlerinden biri olan Floki Inu’nun (FLOKI) Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre, en popüler meme kripto para birimlerinden biri olan FLOKI, Orion Protocol tarafından listelendi. Bunun yanı sıra meme coin, kullanıcı sayısı açısından da yeni bir dönüm noktasına ulaştı.

Tweet’e göre, bu yeni listeleme FLOKI’nin diğer iki popüler köpek kripto para birimi Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu’ya (SHIB) benzer şekilde en yüksek likidite seviyesine erişmesini sağlayacak. En popüler diğer meme coin’ler gibi Shiba Inu köpeğinden ilham alan Floki Inu, tweet’te de belirtildiği üzere artık Orion’da bir “memecoin triloji” oluşturacak.

“Lider kripto likidite toplayıcısı Orion Protocol şimdi de FLOKI’yi listeledi!

Bu BÜYÜK bir haber ve memecoin üçlemesini tamamladığımız DOGE ve SHIB ile birlikte FLOKI için en iyi likiditeye erişmeyi mümkün kılıyor!”

Orion’un web sitesine göre, platform; tüm kripto piyasasının likiditesini (merkezi olmayan borsalardan, merkezi borsalardan, takas havuzlarından vb.) alarak tek bir merkezi olmayan platformda toplar.

Listeleme haberinin yanı sıra FLOKI benimsenmesinde de bir artış oldu ve meme coin’in Twitter hesabından yapılan bir açıklamaya göre FLOKI ordusunun sayısı topluluk için yeni bir dönüm noktası olan 400.000’e ulaştı.

Shiba Inu rakibi kripto para birimi, agresif pazarlama kampanyasıyla Türkiye’de bile reklamlarda kendisine bir yer edindi. Ancak platformun İngiltere’de yürüttüğü reklam kampanyası meme coin’in başının Birleşik Krallık reklam gözlemcisi olan Reklam Standartları Komitesi (ASA) ile belaya girmesine neden oldu.

CoinGecko’dan alınan verilere göre FLOKI, yaklaşık yüzde 5’lik bir artışla yazım sırasında 0,00003602 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *