«
  1. Anasayfa
  2. Popüler
  3. Elinde tutanlar ve yatırım yapmak isteyenler dikkat! Analist 10x kazanç bekliyor, işte o altcoin…

Elinde tutanlar ve yatırım yapmak isteyenler dikkat! Analist 10x kazanç bekliyor, işte o altcoin…

bitcoin-pFtc_cover.jpg

Yakından izlenen bir kripto stratejisti,  Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) hakkındaki görüşünü güncellerken %900’lük bir ralli kaydedebileceğine inandığı bir altcoini paylaştı. Önemli öngörüleri paylaşan tecrübeli analist, dikkat çeken detaylar paylaştı. Yatırımcıları heyecanlandıran altcoin hakkında tahminlerini paylaşırken, alım yapacakları da uyardı.

Kripto analisti Credible, 327.800 Twitter takipçisine sahip. Uzman, Bitcoin’in başka bir ralliye başlamadan önce 38.000 dolara kadar düşmesini beklediğini söyledi. Credible,

“Direniş bölgemize karşı yakında buradan en az 39 bin dolara bir geri çekilme beklerdim. Bence, tam bir geri dönüşten önce burada sadece bir temel oluşturma olacağını düşünüyorum.”

Credible, daha sonrasında Ethereum’u yorumladı. 4.000 doların üzerine çıkmadan önce önümüzdeki birkaç ay içinde bir üçgen yapı oluşturacağını tahmin ettiği lider akıllı sözleşme platformu Ethereum. Analist,

“ETH, hakkındaki son tweetimi takiben beklendiği gibi bir nefes aldı. Bir ETH pozisyonu eklemek/veya oluşturmakla ilgileniyorsanız, spot satın alımlar için 2.500-2.800$ takip edilmeli.”

Altcoin için son günlerin popüler varlığına dikkat çekiyor

Yatırımcının radarındaki son varlık ise, stablecoin odaklı merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetişim belirteci olan Curve (CRV).

Kripto analistine göre, CRV zaten bir dip bölgelerine yakın geziniyor. Kripto paranın büyük bir ralli yapmasını bekliyor. Credible,

“CRV için 10x beklentim var. Ayrıca CVX’te 10x’i çok isterim ama bu 300 dolara denk geliyor. Bu yüzden CRV’de 10x daha olası gözüküyor.”

Analist, altcoin seçimi yaparken dikkat edilmesi gerektiğini yineliyor. Piyasanın halen beklenen performansı göstermediğine inanan analist, dip ve dip seviyelere yakın alımlar her zaman riski aza indirdiğini düşünüyor.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *