«
  1. Anasayfa
  2. Bitcoin
  3. En Ucuz Kripto Para

En Ucuz Kripto Para

enucuz

Kripto paralarda binlerce kat yükselen coinlerin artmasıyla birlikte, akla en çok en ucuz kripto para hangisidir? Gibi soruları getiriyor. Haliyle bu coinlerin de zamanla katlanarak yükselebileceğini düşünen yatırımcılar, enucuzkriptopara araştırması yapıyorlar. Çok da haksız sayılmazlar. Nitekim merak edenler doge coin ve shiba coin gibi coinlerin geçmişten bugüne fiyatlarını incelediklerinde ne söylemek istediğimizi daha iyi anlayacaklardır diye düşünüyoruz.

Kripto varlıklar piyasaya ilk çıktıklarında yatırımcı tabiriyle bol sıfırla giriş yaparlar. Zamanla coine ve tokene olan ilginin artmasıyla birlikte hacim yükselir ve bol sıfırlı coinler daha büyük bir yükseliş sağlayabilirler.

Gelecekte Yükselmesi Beklenen 5 En Ucuz Kripto Para

Kripto para dünyasında her gün bir altcoinin yükselişine şahit oluyoruz. Yakın zamanda yüzde 2000 civarında yükseliş yapan altcoinler oldu. Bazı altcoinlerin bu yükselmesine karşın, hala cok fazla yükselme potansiyelinin olduğu söylense de yatırımcılar yeni arayışlara yelken açmış durumdalar. İşte sizler için gelecekte yükselmesi beklenen 5 en ucuz kripto para listesi:

Olympus(OHM)

Kripto para uzmanlarına göre Olympus çeşitlendirilmiş protokol dışı token hazinesi olarak çalışıyor. Ekosistemde birikim sağlamanıza yardımcı olan bu birikimler karşılığında da hazineye geri ödemeler yapılıyor. Her ne kadar fiyatı 223 dolar civarında olsa da uzmanlar gelecekte bu altcoinin çok değerleneceği konusunda hem fikirler.

KILT Protocol

KILT’nin görevi, kişisel veriler üstündeki kontrolü sahibine vererek bireye gizliliği geri kazandırmak olarak tanımlanıyor. KILT oldukça yenilikçi iş modelleri sunmaktadır. KILT Protocol’ün şuan ki değeri 8 dolar civarında seyrediyor.

Reef Finance (REEF)

Reef finance pokadot üzerinde çeşitli blockchain ağlarının etkileşime girmesiyle DeFi uygulamalarının geniş çaplı yazılım süreçleri yerine daha az kodla geliştirilmesi noktasında oldukça pratik çözümler sunuyor. Gelecekte yükselmesi beklenen en ucuz kripto para birimlerinden biri olarak görülüyor. REEF coin güncel fiyatı ise 0,0148 dolar dolaylarında seyrediyor.

LTO Network (LTO)

LTO Network’un ana işi hibrit blockchain hizmeti sağlaması. Kullanıcılar için regülasyonlara uyumlu blockchain ağını oluşturabilmesiyle gelecekte çok değerlenecek projeler arasında görülüyor. LTO anlık fiyatı ise 0,32 dolardan işlem görüyor.

Hedera Hashgrap(HBAR)

Regülasyon uyumuyla dikkat çeken coinlerden biri HBAR kurumsal çözümlerde kendini gösteriyor. Hitap ettiği kurumsal kullanıcılar düşünüldüğünde HBAR gelecekte yükselmesi beklenen kripto para birimlerinden biri olarak görülüyor.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *