«
  1. Anasayfa
  2. Bitcoin
  3. Fiyat Patladı: Az Bilinen Altcoin’in Fiyatı %150’nin Üzerinde Arttı!

Fiyat Patladı: Az Bilinen Altcoin’in Fiyatı %150’nin Üzerinde Arttı!

f_01_218213574317

Kripto uzaydaki en popüler kripto cüzdanlarından birisine güç veren bir altcoin, piyasalardaki genel bir yükseliş trendinin ortasında fiyatında patlama yaşadı.

Dev kripto para borsası Binance‘in sahibi olduğu Trust Wallet, kullanıcıların binlerce farklı kripto varlığını yönetmesini sağlayan popüler bir platformdur. Cüzdan ayrıca, non-fungible token’ları (NFT’ler) depolayabilir ve DApp’lerle (merkezi olmayan uygulamalar) uyumlu yerleşik bir Web3 tarayıcısına sahiptir.

Binance kısa süre önce, platformun yerel varlığı Trust Wallet Token’ın (TWT), Tether (USDT) paritesinde çapraz marj trading’i için destekleneceğini duyurdu. Borsa ayrıca mart ayının başlarında attığı bir tweet’te Trust Wallet’ın operasyon başkanı Brian Tan’ın 28-30 Mart tarihleri arasında Dubai’de düzenlenecek olan Binance Blockchain Haftası etkinliğine de katılacağını açıkladı. Tan’ın geçmişte Binance ve Uber’de yönetim pozisyonlarında bulunduğu biliniyor.

Trust Wallet ayrıca, geçtiğimiz Eylül ayında Bitcoin’i (BTC) yasal para birimi olarak tanıyan ilk ülke olan El Salvador’daki kullanıcılar tarafından da özel olarak kullanılabiliyor.

Trust Wallet Token, yedi günden daha kısa bir sürede 0,62 dolardan 1,57 dolara yükseldi. Yüzde 153’ün üzerinde bir kazanç elde eden altcoin, son zamanlarda harika bir performans sergiledi.

Bu yükselişten sonra bir düzeltme yaşayan TWT, son 24 saat içerisinde ise 0.91 dolardan 1.26 dolara kadar yükseldi. Yazım sırasında ise kripto para birimi yüzde 13’ün üzerinde bir artışla 1,07 dolar seviyesinde bulunuyor.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *