«
  1. Anasayfa
  2. Popüler
  3. Haftanın En Çok Kazandıran Altcoin Projeleri (6 Mart)

Haftanın En Çok Kazandıran Altcoin Projeleri (6 Mart)

Yatirim-Devi-2022de-Patlama-Yapabilecek-Altcoin-Projelerini-Duyurdu-745x430

Kripto para piyasalarında oldukça hareketli bir haftayı sonlandırırken yatırımcısına en çok hangi altcoin projelerinin kazandırdığı da ortaya çıktı. Yaptığı %50’lik artışla Waves (WAWES) haftanın en çok kazandıran coini olurken yatırımcısının da yüzü gülüyor. Listenin devamı ise aşağıda yer almaktadır.

Kripto para lideri Bitcoin (BTC) için yeterince verimin alınamadığı bu haftanın en dikkat çeken projeleri yukarıdaki listede bulunuyor. Haftaya güzel bir başlangıç yapan Terra (LUNA) alt sıralara düşse de yatırımcısına kar bırakmayı başardı. Buna ek olarak Chiliz (CHZ) yatırımcısı da uzun bir süredir beklediği artışı almış gibi görünüyor.

Rusya’nın Ukrayna’ya yaptığı saldırılar neticesinde dünya genelinde yatırımcılar gerilirken kripto paralar bu durumdan negatif etkilendi. Kısa vade için görülen bu olumsuz etkiye rağmen analistler uzun vadede durumun kripto paralar lehine olacağını düşünüyor. Şu anda ödeme sistemlerinde ciddi sıkıntılar çeken Ruslar için kripto paralar iyi bir seçenek olabilir. Özellikle de ruble üzerinde yaşanan negatif durum şu anda yatırımları iyiden iyiye kripto paralar çevirmeye başlamış durumda.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *