«
  1. Anasayfa
  2. Kripto
  3. Holo Kripto Para Yorum

Holo Kripto Para Yorum

holo

Holochain, uçtan uça depolanmış uygulamaların gelişimine katkı sağlamak amacıyla yazılımcıların işlemlerini kolaylaştırmayı amaçlayan bir kütüphanedir. Genel olarak blokchain türü de diyebiliriz. İlk defa 2016 yılında geliştirişmiş olan Holochain bu tarihten tam iki yıl sonra piyasaya sürülmüştür ve hiçbir zaman para piyasasına veda etmeyeceklerini ısrarla dile getirmişlerdir. Birçok yorumcu holo kripto para hakkında yorumda bulunmuştur. Bu yorumlardan biri ise; Holo’nun 2019 yılında ciddi anlamda başarı gösterdiğidir. Holo yatırımcısının desteği ve güveniyle birlikte Etherium gibi büyük kripto paraların yanında kendine yer bulabileceğiyle ilgilidir.

Holochain Yorumu

2018 yılıyla birlikte çalışmalara başlayan Holochain artık birçok kripto para alım ve satım sitelerinden temin edilebiliyor. Holo kripto para yorum konusu bu alanda uzman olan birçok yatırımcı ve yorumcu tarafından dikkatle irdeleniyor. Piyasayı yakından takip eden yatırımcıların yorumlarını dikkate almak alım satım işlemlerinde sizlere fayda sağlayacaktır. Holochain, alt coin olarak yükseliş bandına girebilen bir kripto paradır. Hotchain’in üzerinde belli bir süre kara sis hâkim olmuştur. Yatırımcılarını pek fazla güldürmeyen coin, son günlerde yatırımcının yüzünü güldürmeye tekrar başladı fakat Holochain uzmanları yine de çok fazla umut bağlamamayı öneriyor.  Kripto para yorumlarıyla adını tüm dünyaya duyuran John Wick ise önümüzdeki tarihlerde ciddi bir düşüşün söz konusu olabileceğini dile getiriyor.

Holochain fiyat tahmini olarak net bir şey söyleyemeyen uzmanlar, alım işlemleri için uygun tarihin 15 Nisan’dan itibaren olduğunu belirtiyorlar.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *