«
  1. Anasayfa
  2. Bitcoin
  3. Kıdemli Trader Peter Brandt, Bitcoin (BTC) Sahiplerini Kızdırdı

Kıdemli Trader Peter Brandt, Bitcoin (BTC) Sahiplerini Kızdırdı

2706_0

Efsanevi trader Peter Brandt, kripto para birimi endüstrisinde çok yaygın olan “HODL” zihniyetinin hayranı olmayabilir.

Deneyimli isim Peter Brandt, Twitter’da bir açıklama yaparak lider kripto para birimini uzun bir süre tutmanın bir anlamı olmadığını iddia etti ve Bitcoin “hodlers”ını eleştirdi. Brandt, aynı parayı “tekrar tekrar” kazanmaya çalışmanın hayranı olmadığını söyledi. Bandt ayrıca %80 düşüşten tamamen kurtulmak için kripto para biriminin %400 artması gerektiğini tahmin ediyor.

Bitcoin yatırımcıları, pişmanlık yaşama korkusu nedeniyle genellikle satış yapma konusunda tereddüt ederler. Üstelik, trade karmaşıktır, bu yüzden çoğu kişi basitçe “hodling”e bağlı kalmayı tercih eder. Ancak Brandt, Bitcoin’in döngü zirvelerinin “kolayca tanınabilir” olduğunu söylüyor. Bu nedenle, piyasa zirvelerinin netliği göz önüne alındığında, grafik uzmanı, en büyük kripto para biriminin bir din olmadığını vurgulayarak, %80’lik bir düzeltme riskinin yatırımcılar için bir anlam ifade etmediğine inanıyor.

Bitcoin’de Toparlanma Devam Edecek mi?

Bitcoin’in toparlanması, kripto para birimi 45.000 dolar seviyesine ulaştıktan sonra durdu. Bununla birlikte Fidelity Investments küresel makro direktörü Jurrien Timmer, yakın zamanda lider kripto para biriminin çift dipli bir model oluşturduğunu ve bunun traderlar için bir satın alma sinyali olabileceğini belirtti.

Efsanevi trader John Bollinger de kısa süre önce Bitcoin’in haftalık grafiğinde bir yükseliş modeli gördü.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *