Kripto Devi 6 Düşük Piyasa Değerli Altcoin’e Destek Ekledi!

Bir dijital varlık borsası olan Crypto.com, yarım düzine gelecek vaat eden altcoin’i desteklenen varlıklar listesine ekleyerek uygulama listesini genişletti, kripto devinin seri listelemesi altcoin’lerde volatil fiyat hareketlerini tetikledi.

Merit Circle (MC)

Uygulama, platforma ekledi en son altcoin paketine oyna-kazan metaverse token’ı Merit Circle’ı (MC) eklediğini duyurdu. Merit Circle, pazar yerindeki 250’den fazla kripto para birimi ve sabit para birimine katılarak platformda yerini aldı.

Tüm MC sahipleri, Merkezi olmayan otonom organizasyon’da (DAO) oy hakkına sahiptir ve oyuncuların iki düzineden fazla oyuna erişimi bulunmaktadır. Merit Circle, listeleme duyurusunu takiben iki dalga halinde yüzde 15’in üzerinde artarak 2,30 dolardan 2,65 dolara kadar yükseldi. Kazançlarının bir kısmını kaybeden kripto para birimi şu anda 2.52 dolardan işlem görüyor.

Threshold Network Token (T)

Crypto.com’un uygulamasına katılan kripto para birimlerinden bir diğeri ise kullanıcı egemenliğini vurgulayan bir gizlilik token’ı olan Threshold Network Token (T). Merkezi olmayan bir on-chain ağ yükseltmesinden geçen proje, Keep Network (KEEP) ve NuCypher ‘ın(NU) birleşmesinden oluştu. İki ağ, 2022’nin başında başlatılan Threshold‘u oluşturmak için bir araya gelmişti.

Listelenme sonrası 0.128136 dolar seviyesine kadar yükselen Threshold Network Token bazı dalgalı fiyat hareketleri yaşadı ve şu anda yüzde 2’lik bir düşüşle 0.124605 dolara kadar geriledi.

Alchemix (ALCX)

Ethereum (ETH) üzerine kurulu bir merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü de Crypto.com’dan yeşil ışık aldı.

Alchemix (ALCX), borçları geri ödemek için tokenize edilmiş getiri fonlarını kullanan otomatik bir yield-farming, borç verme, ödünç alma ve staking protokolüdür. Kullanıcılar, teminatın ürettiği getiriyi kullanarak otomatik olarak kapatılan teminatlı krediler açabilirler.

Listeleme sonrası, Alchemix’in fiyatı 118 dolara kadar yükseldi. Kazançlarının bir kısmını kaybeden altcoin, spn 24 saate göre yüzde 5.38 artışla yazım sırasında 106.05 dolardan işlem görüyor.

Aergo (AERGO)

Crypto.com’un listeleme paketinde sırada, iş odaklı, açık kaynaklı hibrit blok zinciri Aergo (AERGO) bulunuyor. Aergo, merkezi olmayan uygulamalar oluşturmak için kullanımı kolay geliştirici araçları sunuyor.

Aergo yazım sırasında 0.23 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Alpha Finance (ALPHA)

Borsanın listesinde beşinci sırada, zincirler arası DeFi platformu Alpha Finance (ALPHA) yer alıyor. Alpha Finance, riski azaltırken kullanıcılar için maksimum verimi otomatikleştiren bir protokoldür. ALPHA token, likidite madenciliği, yönetişim ve stake için kullanılır.

Listeleme sonrası 0,32 dolar seviyesine kadar yükselen Alpha Finance, yazım sırasında yüzde 6 artışla 0,30 dolar seviyesinde bulunuyor.

Reef (REEF)

Crypto.com uygulamasına eklenen altcoin paketinde son sırada, DeFi, değiştirilemez tokenler (NFT’ler) ve oyun kullanıcılarına hitap eden Reef (REEF) bulunuyor. Platform zincirler arası uyumludur ve topluluk tarafından yönetilir.

Listelemenin ardından 0,010 dolara kadar yükselen altcoin, son 24 saatte yüzde 3,38 artışla yazım sırasında 0,0099 dolardan işlem görüyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published.