«
  1. Anasayfa
  2. Kripto
  3. Kripto Para Uygulamaları

Kripto Para Uygulamaları

Dev-Yatirim-Sirketinden-Bitcoin-Icin-Satin-Alma-Cagrisi

Kripto para yatırımcılarının elinin altında bulunmasını istediği kripto para uygulamaları son zamanlarda sayısını artırarak dijital dünyada yer almaya devam ediyor. Bu uygulamaların tercih edilme sebebi yatırımcılara kolaylık sağlaması olarak görülüyor. Kripto para uygulamalarını incelerken yatırımcıya sunduğu olanaklar,  talep ettikleri komisyon oranları ve en önemlisi de güvenlik açısından inceledik.

En İyi Kripto Para Uygulamaları

  • ICRYPEX:Hem yeni başlayanların hem de bu işi uzun zamandır sürdüren yatırımcılar için tasarlanmış bir uygulamadır.  Kullanımı kolay bir ara yüz bulunduran uygulamada kripto para piyasasını takip edebilirsiniz. Bu uygulamanın şu an için en büyük eksiği sadece App Store’ da yer almasıdır.
  • Coinbase: Alım satım yapmak isteyen, depolamak isteyen yatırımcılar için oldukça güvenilir bir uygulamadır. Uygulamanın kripto para portföyü açısından oldukça geniş içerik sunması olumlu bir tarafıdır. Coinbase uygulamasında ücret politikalarını anlamak biraz zordur. Bu durumu da eksi olarak gösterebiliriz.
  • eToro:  Kripto para uygulamaları içinde kullanıcıların dostu olan bir uygulamadır.  Demo hesap yapmaya olanak sağlayan uygulamanın ücret politikası basit yapıdadır.
  • Gemini:  ABD merkezli olan Gemini en büyük borsalardan biridir. Gemini ‘den sadece Ethereum ve Bitcoin satın alabilirsiniz. Buna rağmen uygulama yüksek yıldıza sahiptir. Bakiyelerinden faiz kazandırması da yatırımcılar için artı yöndedir. En büyük eksik olarak, banka kartı kullanımının olmamasıdır.

Böylece yatırımcılar tarafından kullanılan kripto para uygulamalarını artı ve eksi yönleriyle ele almış olduk.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *