«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. MEXC, JUSTICE3S, BSW3S, ZIL3S, SHIB3L ve BAND3S Kaldıraçlı ETF Ürünlerinin Hisselerini Birleştirecek

MEXC, JUSTICE3S, BSW3S, ZIL3S, SHIB3L ve BAND3S Kaldıraçlı ETF Ürünlerinin Hisselerini Birleştirecek

FOCQVZ7aUAQQB4R-1.jpg

olduğu için Hisse Birleştirme işlemi uygulanacaktır. Bu nedenle, MEXC, 1 Nisan 2022 saat 17.00’de (TSİ) JUSTICE3S, BSW3S, ZIL3S, SHIB3L ve BAND3S kaldıraçlı ETF ürünlerinin hisselerini birleştirecektir.

 

JUSTICE3S, BSW3S, ZIL3S, SHIB3L ve BAND3S’nin toplam 10 hissesi, sırasıyla 1 hisse olarak birleştirilecektir. Sonuç olarak, JUSTICE3S, BSW3S, ZIL3S, SHIB3L ve BAND3S ürünlerinin hisse başına net değeri 10 kat artarken, kullanıcının elindeki miktar 1/10’a inecektir. Bu bağlamda, birleştirmeden sonra kullanıcının toplam varlığı aynı kalacaktır.

 

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

 

 

MEXC Kayıt Linki : https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

 

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *