«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. MEXC Para Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır ?

MEXC Para Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır ?

11111111111111111111111111111111111

MEXC, hem işlem hacmi hem de kullanıcı sayısı açısından dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesidir. MEXC borsasına para yatırabilmek için kripto para cüzdanınızdan veya başka bir borsadan varlık göndermeniz gerekir. MEXC para yatırma işlemleri için şu adımları takip edebilirsiniz:

  1. Öncelikle MEXC hesabınıza giriş yapmalı ve ardından sağ üst kısımda yer alan ‘’Cüzdan’’ sekmesine tıklamalısınız.
  2. Cüzdan sekmesine tıkladığınızda karşınıza iki seçenek çıkacaktır. Bu seçeneklerden ‘’Cüzdan Özeti’’ seçeneğine gitmelisiniz.
  3. Cüzdan özeti seçeneğine tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki görselde yer alan ekran gelecektir. bu ekranda yeşil renk ile boyanmış olan ‘’Yatırma’’ butonuna tıklamalısınız.
  4. Karşınıza gelen ekranda sol kısımda yer alan bölmede bir seçenek çubuğu çıkacaktır. Bu çubuğa tıklayarak dilediğiniz kripto para birimini seçmelisiniz.
  5. Yatırmak istediğiniz kripto para birimini seçtikten sonra sağ tarafta yer alan ‘’Adres oluşturmak için tıklayın’’ seçeneğine tıklamalısınız.
  6. Adresiniz oluştuktan sonra belirtilen adrese kripto para gönderebilmek için gönderici borsaya veya cüzdana gidin ve ‘’Çekme’’ butonuna tıklayın.
  7. Daha sonra ilgili alana MEXC borsasından almış olduğunuz cüzdan adresini yapıştırıp onayladıktan sonra kripto varlığınız MEXC hesabınıza yatırılacaktır.
yatırma

Yatırdığınız kripto varlıkların sorunsuz bir şekilde hesabınıza geçebilmesi için cüzdan adresinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde girdiğinizden emin olmalısınız.

Eğer hala MEXC borsasında bir hesabınız yoksa, düşük komisyon ücretlerinden ve gerçekleştirilen avantajlı etkinliklerden faydalanabilmek için https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM bu bağlantıdan kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *