«
  1. Anasayfa
  2. Bitcoin
  3. [MEXC] Uygulama Sistem Güncelleme İpuçları

[MEXC] Uygulama Sistem Güncelleme İpuçları

Uygulama sistem güncellemeleri nedeniyle, iOS v2.0.2 veya Android v3.5.6’dan daha düşük sürümlerin kullanıcıları bazı özellikleri kullanamayabilir ve oturumu kapatmaya zorlanabilir. Lütfen uygulamanızı en son sürüme güncelleyin ve yeniden giriş yaptıktan sonra tüm özelliklerin keyfini çıkarın. Güncel uygulama sürümünü indirmek için MEXC Global’in resmi web sitesi www.mexc.com’u da ziyaret edebilirsiniz.

Mevcut uygulama sürümünüz zaten iOS v2.0.2, Android v3.5.6 veya üzeriyse lütfen bu duyuruyu dikkate almayın. Uygulamanız güncelse tüm özelliklerin keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz.

Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. MEXC sizlere daima kaliteli hizmet sunmaya devam edecektir.

Uyarı:

MEXC Global, önceden haber vermeksizin bu duyuruyu değiştirme, düzenleme veya iptal etme yetkisine sahiptir.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Sercan Bilik Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *