«
  1. Anasayfa
  2. Bitcoin
  3. Michael Saylor’dan Bitcoin’e Gönderme: “Korkmuyorum”

Michael Saylor’dan Bitcoin’e Gönderme: “Korkmuyorum”

korkmuyorum
En büyük kurumsal Bitcoin yatırımcısı konumunda olan Microstrategy’nin CEO’su Michael Saylor Bitcoin’e olan desteğini sürdürmeye devam ediyor. Katıldığı her söyleşide Bitcoin satmayacaklarının altını çizen Saylor, sosyal medyadan paylaşımlarla da HODL’culara destek vermeye devam ediyor.

“Korkmuyorum”

Bugün %8’e yakın değer kaybeden Bitcoin hakkında paylaşım yapan Saylor “Korkmuyorum” dedi. Ünlü rapçi Eminem’in “Not Afraid” şarkısının sözleri ile mesaj veren CEO, fırtınanın kendisini yıldırmayacağını söyledi. Saylor’un paylaştığı şarkı sözlerinin ilgili bölümü şu şekilde: “Bu yolda fırtınaya karşı birlikte yürüyeceğiz. Hava ne olursa olsun, soğuk veya sıcak.”

Fiyat Maliyete Yaklaşıyor

Bitcoin fiyatı %50’lik bir düşüş yaşamış olsa da hala MicroStrategy’nin maliyetinin üzerinde işlem görmeye devam ediyor. Zira şirketin elinde tuttuğu 124,391 Bitcoin’in alım maliyeti hala 30,159$ seviyesinde. Bitcoin bu seviyelerden %10 daha düşerse Saylor’un BTC’leri alım maliyetine eşit fiyatta olacak. Bitcoin haber saatimiz itibariyle 33600$’dan işlem görmeye devam ediyor.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *