«
  1. Anasayfa
  2. Bitcoin
  3. MicroStrategy, Şirketler Için 2. Bitcoin Konferansına Ev Sahipliği Yapacak

MicroStrategy, Şirketler Için 2. Bitcoin Konferansına Ev Sahipliği Yapacak

micro

Bitcoin canavarı MicroStrategy, şu sıralar büyük işletmeleri bilançolarına BTC koymanın yararları ve kripto para birimiyle ilgili daha birçok girişim hakkında eğitim almaları için iki günlük bir sanal etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Bitcoin alımlarıyla sık sık gündeme gelen ünlü yazılım şirketinin CEO’su ve tanınmış Bitcoin boğası Michael Saylor, Twitter’dan yaptığı paylaşımla söz konusu etkinliği duyurdu.

İlgili etkinliğe MicroStrategy CFO’su Phong Le ve Lolli’nin İletişim Başkanı Aubrey Strobel başta olmak üzere çok sayıda tanınmış ismin katılması bekleniyor.

“Bitcoin for Corporations” adlı etkinlik, 1 Şubat’ta Michael Saylor ile Jack Dorsey‘in açılış konuşmalarıyla başlayacak.

Etkinliğin 2. gününde ABD’li kripto borsası Coinbase, ünlü varlık yöneticisi Fidelity, NYDIG, BitPay ve Paxos gibi dev isimlerin panelleri gerçekleşecek.

Geçtiğimiz sene de benzer bir etkinliğe ev sahipliği yapan MicroStrategy, çok sayıda kuruluşun ve yöneticinin büyük ilgisini görmüştü. Hatta şirket CEO’su Saylor, “Etkinliklerimizden birine katılmak için bu kadar çok CEO’nun kaydolduğunu hiç görmemiştik.” demişti.

Ünlü yazılım devi şu anda 120 binden fazla Bitcoin’e sahip ve Saylor, şirketin BTC alımı yapmaya devam edeceğini her fırsatta dile getirmeye devam ediyor.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *