«
  1. Anasayfa
  2. Bitcoin
  3. NETZERO (NZERO) Alım Satım İşlemlerinin Yeniden Başlatılması Duyurusu

NETZERO (NZERO) Alım Satım İşlemlerinin Yeniden Başlatılması Duyurusu

MEXC, 6 Ekim 2022 09.00 (TSİ) itibarıyla NZERO/USDT alım satımına devam edecektir.

BITMIC (BMIC) kısaltmasının NETZERO (NZERO) olarak değiştirildiğini lütfen göz önünde bulundurun, daha fazla bilgi için lütfen linkteki duyuruyu (https://support.mexc.com/hc/tr/articles/11188426832409-MEXC-Token-ve-S%C3%B6zle%C5%9Fme-Swap%C4%B1n%C4%B1n-Haz%C4%B1rlanmas%C4%B1nda-BITMIC-BMIC-Al%C4%B1m-Sat%C4%B1m%C4%B1n%C4%B1-Ask%C4%B1ya-Alacak) kontrol edin.

Askıya alma sırasında verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diler, desteğiniz için teşekkür ederiz!

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Sercan Bilik Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *