«
  1. Anasayfa
  2. Kripto
  3. Oyna Kazan Altcoinlerde Son Durum: AXS ve ATLAS Teknik Analizi

Oyna Kazan Altcoinlerde Son Durum: AXS ve ATLAS Teknik Analizi

altlas

2021 yılının son çeyreğine damga vuran Metaverse ve “Play to Earn” tokenlerinde Bitcoin’in düşüşünden kaynaklı büyük alım fırsatları bulunuyor. Bitcoin’in piyasaya güven vermesiyle en fazla yükselebilecek olan kripto paraların kritik seviyelerine gelin birlikte göz atalım:

ATLAS İçin Kritik Seviyeler Neler?

Geçtiğimiz günlerde yeni oyununu piyasaya süren ATLAS, yatırımcıların beğenisini kazanmıştı. Çok büyük bir uzay evreni üretmeyi başaran ATLAS, gerçekçi oynanışıyla başarılı projelere imza atmaya devam ediyor.

Yayın saati itibariyle 0.079 dolar seviyelerine kadar gerilemiş olan ATLAS, ATH seviyesinden %70’lik bir düşüş yaşamış durumda. 0.073 – 0.077 dolar seviyelerinden destek alan ATLAS, Bitcoin’in tekrar yukarı gitmesiyle sert yükseliş yaşayabilir.

0.082 dolar direnci ve 0.088 dolar direncinin kritik seviyeler olduğunu göz önünde bulundurursak, ATLAS’ın bu seviyelerden dönüş için bir setup oluşturması gerekiyor. Eylül aylarının sonunda “W” formasyonu oluşturarak geriye dönüş yaşayan ATLAS’da henüz bir setup oluşmuş gibi gözükmüyor.

AXS İçin Kritik Seviyeler Neler?

Yayın saati itibariyle 74 dolar seviyelerinde bulunan AXS, ATH seviyesinden %50’den fazla düşüş yaşamış durumda. Major bir yükselen trendi bulunan AXS’nin en son bu trende değerek tepki aldığında, 23 günde %700’lük bir yükseliş yaşamıştı.

İlerleyen günlerde BTC’nin düşüşünden etkilenerek gerileyebilecek olan AXS, yatay direnç ile yükselen trend desteğinin kesişim noktasından tekrar sert bir ralliye başlayabilir.

40 dolar seviyeleri kritik destek olarak belirtilen AXS’de bu seviyelerde yüklü alıcılar bulunuyor.

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *