«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Polygon (MATIC) Fiyatı Sert Düşebilir! İşte Nedeni

Polygon (MATIC) Fiyatı Sert Düşebilir! İşte Nedeni

i (50)

Poligon (MATIC) fiyatı, dolar gücünün etkisi altında daha da düşüyor ve Pekin ve Şanghay’da Covid’in yeniden yayılmasından endişe eden yatırımcılarla %12 düşme riski taşıyor.

Bu son unsur yalnızca Avrupa ve ABD’de karantinaların yeniden yürürlüğe girebileceği endişesi olmakla kalmıyor, aynı zamanda zaten sorunlu olan tedarik zincirleri üzerinde yeniden baskı yaratarak potansiyel olarak daha yüksek enflasyona neden oluyor. Bu korelasyonla, yatırımcılar hisse senetlerinden ve kripto para birimlerinden daha fazla fon çekiyor ve bu sabah nakit ve güvenli limanlara kaçıyor.

Bu durum, MATIC fiyatının 1,20 dolara düşmesine ve bu hafta boyunca daha da düşük seviyelere düşebileceği sinyalleriyle sonuçlanıyor.

Polygon (MATIC) Fiyatı Risk Altında

Macron’un yeni dönemde seçilerek güvence altına alması ve bununla birlikte Euro ve Euro bölgesi için daha fazla desteğin piyasalara çevrilmesi gerekirken, Polygon fiyatının Pazartesi günü boğalara ev sahipliği yapması bekleniyordu.

Ancak bunun yerine, yatırımcılar, Fransa seçimlerinin kuyruk riskini, diğer altı kuyruk riski ile hızla değiştirdi. Bunlara Asya’da artan Covid vakaları ve bu hafta Microsoft, Alphabet, Meta, Apple ve Amazon’dan elde edilen kazançlar da dahil. Netflix zaten büyük bir satış ve hisse senedi piyasaları için kısıtlamaları tetiklerken, bu beş kişiden birinden bir alarm sinyalinin başka bir büyük satışı tetiklemesini bekleyin. Nasdaq, kripto para birimlerine yayılmayı tetikleyen en belirgin kurban.

MATIC fiyatı, şu anda olduğu gibi, önceki yükseliş tahminlerinin çok altında yer alıyor ve şimdiden %5 değer kaydetti. Daha gergin yatırımcıların, 1,19 doları test etmek için MATIC fiyatıyla ABD oturumuna bu değişikliğe katılmasını bekleyebilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde, eğer 1,06 dolarlık seviye tutulamazsa, fiyat muhtemelen 1 doların altına düşerek 0,96 dolara kadar gerileyebilir. Bu, %30’luk bir düşüşü tetikleyebilecek kalıcı enflasyon nedeniyle birkaç kazanç uyarısı veya daha yüksek fiyatların birleşiminden gelebilir.

Polygon (MATIC) analiz grafiği

Herhangi bir destek ise hızlıca talep görebilir. Örneğin, NASDAQ ile daha sonra ön ayakta ve bunun yerine hafif bir arka rüzgar yaratarak kazançlar beklenenden daha iyi çıkarsa bu destek görülebilir. Bu tür bir senaryoda, MATIC fiyatı gerçekleşen %5’lik mevcut kaybı tersine çevirecek ve muhtemelen 55 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA) ile ilk 1,40 dolar ve sonraki 1,50 dolar ile haftaya yükselmeden önce düz bir gün içi kapanış görecektir. Yatırımcılar 55 günlük SMA’yı kırabilirse, 1,57 doların bir kar hedefi olarak belirlenmesini bekleyebilirsiniz, bu seviyede bir ivme kaybı veya kâr alma satışları görülebilir.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *