«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Popüler Altcoin Ciddi Kazançlar İçin Hazırlanıyor: Toparlanmanın Eşiğinde

Popüler Altcoin Ciddi Kazançlar İçin Hazırlanıyor: Toparlanmanın Eşiğinde

JCU-MDS-Aug18

Kripto topluluğu arasında popüler bir kripto para trader’ı, Ethereum (ETH) üzerine inşa edilmiş bir merkezi olmayan bir finans (DeFi) altcoin‘inin önemli bir toparlanmanın eşiğinde olduğuna inanıyor.

Takma adlı kripto analisti Credible, 320.600 Twitter takipçisine uzun bir zamandır düzeltme periodunun ardından Ethereum tabanlı Curve Finance’in (CRV) “motorlarını yağladığını” söylüyor.

Credible, Bitcoin (BTC) 40.000 dolara geri dönerse yazım sırasında 2,89 dolardan işlem gören DeFi altcoin’inin “2 doların ortalarında” bulunan aralığı tekrar ziyaret edebileceğini düşünüyor. Ancak buna rağmen analist, CRV’nin “yakında” 4-5 dolar aralığına geri döneceğini tahmininde de bulunuyor. Kripto varlığı, Ocak ortasından bu yana bu yüksekliklere ulaşmamıştı.

Bitcoin 40.000 doları ziyaret edebilir

Credible, BTC’nin kısa vadede 40.000 doların düşük seviyelerini yeniden test edeceğini tahmin ediyor, ancak piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto varlığının bu düşüşten sonra yukarı doğru yürümeye devam edeceğini inanıyor.

Bitcoin, yazım sırasında 46.727 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Credible ayrıca DeFi altcoin’i Convex Finance (CVX) için de bir geri çekilme öngörüyor.

Convex, Curve Finance borsasındaki likidite sağlayıcılarını ve CRV paydaşlarını para çekme veya minimum performans ücreti talep etmeksizin ödüllendiren bir platformdur. CVX, Curve’nin likidite havuzu kazançlarının bir kısmını kazanmak için Convex Finance’e yatırılabilir.

“40 dolarlık dirençle karşılaşıldı; devam etmeden önce burada hafif bir geri çekilme görebiliriz. 20-30 dolar bölgesine doğru gerçekleşen düşüşler satın alma fırsatlarını temsil ediyor. Bu tur için rüşvet/teşviklerin de vlCVX başına 0,80 dolar civarında olması bekleniyor. Sadece iki hafta önce olan bir önceki turdan neredeyse iki kat daha fazla.

“CVX – sürekli bir şeyler sunmaya devam eden bir hediye.”

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *