«
  1. Anasayfa
  2. Bitcoin
  3. SEBA Bank CEO’su, Benimsenme Artışı İle Bitcoin Fiyatının Bu Seviyeye Yükseleceğini Aktardı

SEBA Bank CEO’su, Benimsenme Artışı İle Bitcoin Fiyatının Bu Seviyeye Yükseleceğini Aktardı

SEBA Bank CEO’su, Benimsenme Artışı İle Bitcoin Fiyatının Bu Seviyeye Yükseleceğini Aktardı

İsviçre merkezli finans kuruluşu SEBA Bank’ın CEO’su Guido Buehler, 2022 için Bitcoin öngörülerini aktardı. BTC boğaları için önemli bir figür olan Guido Buehler’in kurumsal benimsenme ve fiyat tahminleri ilgi çekti.

Başarılı İş İnsanı, Bitcoin Beklentisini Açıkladı

SEBA Bank CEO’su Guido Buehler, varlık havuzlarına yatırım yapmak için doğru zamanı aradığını bir röportajda açıkladı. Ancak sermaye dağıtımı için doğru alanlara gerekli düzenlemelerin ihtiyaç olduğunu aktardı. Röportajda Buehler’e Bitcoin beklentileri soruldu. Başarılı CEO, 2022 yılında Bitcoin’in 2022 yılında yeni zirvelere ulaşabileceğini kaydederken zaman faktörünü öne sürdü.

Buehler, BTC hakimiyetinin %40’a inmesiyle yönlü bir oyun arayan yatırımcılar adına çok önemli fırsatı temsil ettiğini aktardı. Söz konusu röportaj, kripto alanındaki çok nüfuzlu insanların potansiyel iş anlaşmalarını tartışmak için bir araya geldiği İsviçre’nin St. Moritz kentindeki Crypto Finance Konferansı’nda gerçekleşti. Aynı konferansta Ledger CEO’su Pascal Gauthier, Bitcoin’in yeni zirvelere ulaşması konusunda hemfikirken bireysel yatırımcıdan gelen satışın sorumluluğunu göz ardı etmedi.

Kripto Dostu Kurum

SEBA Bank, kripto dostu bir bankacılık kurumu olarak itibar kazanıyor. FTC ve Alameda Research’ün yatırımcı olduğu 100 milyon İsviçre Frangı (119 milyon dolar) tutarında bir C serisi finansman turunu tamamladı. Geçtiğimiz yıl ekim ayında banka, müşterilerin kripto varlıkları üzerinde yakında getiri elde edebileceğini aktardı.

Sonuç olarak ise SEBA Bank CEO’su Guido Buehler, kurumsal ilginin yükseleceğini ve Bitcoin fiyatının 75.000 dolara ulaşacağını öngörüyor. Bu bağlamda önemli oyuncuların Bitcoin adına olumlu söylemleri, lider kripto paranın performansına katkı sağlayacaktır.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *