«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Time Dergisi Bu Patlayıcı Altcoin’i Ödeme Yöntemi Olarak Kabul Edecek!

Time Dergisi Bu Patlayıcı Altcoin’i Ödeme Yöntemi Olarak Kabul Edecek!

i - 2022-03-21T185745.128
  • Milyonlarca Time Dergisi abonesi, oldukça yakın bir gelecekte son zamanların en popüler altcoin’lerinden biri olan ApeCoin (APE) ile ödeme yapabilecek.

Time Magazine’in Twitter’da yayınladığı bir duyuruya göre, Bored Ape Yacht Club’ın non-fungible token koleksiyonunun yaratıcıları tarafından piyasaya sürülen Ethereum tabanlı bir token olan ApeCoin’i (APE) önümüzdeki haftalarda kabul etmeye başlayacağını duyurdu.

“ApeCoin DAO’yu ApeCoin’in kullanıma sunulmasından dolayı tebrik ediyoruz ve TIME’ın önümüzdeki haftalarda dijital abonelikler için APE’i kabul edeceğini duyurmaktan da heyecan duyuyoruz.”

Başlangıçta ikonik yayın, geçen Nisan ayından itibaren dijital abonelikler için Bitcoin (BTC) ve XRP, Ethereum (ETH) ve Dogecoin (DOGE) dahil olmak üzere diğer kripto para birimleri ile ödeme yapmayı mümkün kılmıştı.

Time Magazine ayrıca geçtiğimiz yıl, en akılda kalan kapaklarından bazılarını non-fungible token’lar olarak açık artırmaya çıkardı. Ayrıca popüler platform, Digital Currency Group’un bir yan kuruluşu olan Grayscale ile ortaklık kurduktan sonra Bitcoin’i bilançosunda tutmayı kabul etti.

Bu haftanın başlarında, 98 yaşındaki yayının ilk sayısı da NFT olarak yayınladı. Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’in kapağını süslediği son sayıda programcı, geniş kapsamlı bir röportajda, kripto endüstrisiyle ilgili ana endişelerini özetledi ve bunun hain, aşırı hevesli aktörler tarafından yönetilen bir distopiye dönüşebileceğini iddia etti.

Hakkında çok konuşulan kripto para, Perşembe günü Bored Ape Yacht Club sahiplerine airdrop yapılmıştı.

Binance ve Coinbase gibi büyük kripto para birimi borsalarında işlem görmeye başlayan token, daha ticarete başladığı ilk saatlerde kontrolden çıktı: 39.40 dolara sıçrayan altcoin, daha sonra 8.9 dolara düştü.

Başlangıçtan beri volatil bir şekilde işlem gören kripto para birimi, oldukça değişken hareket etmeye devam ediyor. CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, son 24 saatte yaklaşık yüzde 22 düşen kripto para birimi şu anda 10,37 dolardan işlem görüyor. Ethereum tabanlı token şu anda 2.8 milyar dolar değerinde ve bu da onu piyasa değerine göre 47. en büyük kripto para birimi yapıyor.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *