«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Ünlü Analiste Göre Bu Altcoinin Teknolojisi, Geleceğin Ödeme Teknolojisi Olacak!

Ünlü Analiste Göre Bu Altcoinin Teknolojisi, Geleceğin Ödeme Teknolojisi Olacak!

kripto-para-kriptokoin-com-1

Popüler kripto analisti InvestAnswers, ekonomik geçmiş döneminde ödemeler için olası bir çözüm sunan birtakım merkeziyetsiz stabilcoin’i destekleyen halka açık bir blok zinciri protokolünü takip ettiğini belirtti.

Yeni bir strateji oturumunda konuşan InvestAnswers sunucusu, açık kaynaklı Terra (LUNA) hakkında konuştu, analiste göre potansiyel lider adayı olan Terra, merkezi olmayan stabilcoin’lerin hem fiat hem de kripto para birimi kullanıcılarının gelecekteki ihtiyaçlarını karşılayabileceğini düşünüyor.

“LUNA ile ilgili görüşüm şu: Onu seviyorum. Merkezi olmayan, algoritmik tabanlı, itibari paraya sabitlenmiş stabilcoinlerin geleceğin olduğuna inanıyorum. Tüm ödemelerin blok zincirinde ve belki de dünyanın diğer bölgelerinde yapıldığı mekanizma olacaklar.

Fiat’a alternatifler için şu anda dünyada ciddi bir ihtiyaç olduğu aşikar. Gerek hükümetler gerek de bireyler talep ediyor, herkes fiat’a bir alternatif istiyor. Endişelendiğim sorunlar artık yok.”

Sunucu, USD Coin (USDC), Tether (USDT) ve Terra’nın kendi TerraUSD (UST) gibi belirli stabilcoin‘lerinin gelecekteki beklentilerini tartışmaya devam ediyor.

“UST ve USDC’yi ilk ikisi olarak görüyorum. USDT konusunda biraz endişeliyim. Neye benzediğini veya ne kadar büyük olduğunu bilmiyorum, ancak bir gün ortaya çıkabilir ve bu UST’yi potansiyel olarak ikinci sıraya koyabilir.”

Analist, Terra’nın kripto tabanlı stabilcoin’lerinin hükümet düzenlemesi ve fiat para birimlerinin olası devalüasyonu dahil olmak üzere çeşitli risklerle karşı karşıya olduğunu belirterek bir sonuca vardığını belirtti.

“Riskler var. Peg riski ve düzenleyici riski oldukça büyük sorunlar. Ayrıca gelişmek için istikrarlı bir kripto piyasası gerektiriyor… İçeriden yoğun bir sahiplik de var, ancak talep bunu düzeltiyor. Önümüzdeki 24 ay oldukça kritik olacak.

Ancau bunu başarırlarsa, çok büyük bir gelişme olabilir.”

Fiat’a alternatifler için şu anda dünyada ciddi bir ihtiyaç görüyoruz, herkesin bir talebi var… Öte yandan Terra, hafif bir düşüş eğilimi ile bir haftalık kayalık fiyat hareketinden geliyor. Yazma sırasında, LUNA bir miktar yükseldi ve 79.77 dolardan işlem görüyor.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *