«
  1. Anasayfa
  2. Kripto
  3. Ünlü Ekonomist: Bu 5 Altcoin’de Fırsat Var! Parlayacaklar

Ünlü Ekonomist: Bu 5 Altcoin’de Fırsat Var! Parlayacaklar

how-to-avoid-overdiversification-of-your-investments-portfolio

Real Vision CEO’su ve ekonomist Raoul Pal, layer-1 altcoin projelerinin ve birlikte çalışabilirliğe odaklanmış Blockchain’lerin parlamasını bekliyor. Bu alanda, toplamda 5 altcoin projesinin bu yıl iyi bir performans göstereceğini söyledi.  Blockchain olarak detayları aktarıyoruz…

Raoul Pal, bu altcoin projelerinde yükseliş öngörüyor

Yeni bir röportajda Pal, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) her birinin kendi sebepleriyle “temel yatırımlar” olarak hareket ettiğini söylüyor. Ekonomist, yatırımlarına ağ etkileşimi ve kripto paranın içerisinde hangi ağların büyüdüğü açısından baktığına dikkat çekerek Ethereum’un, geliştirici sayısı ve yatırım yapan insan sayısı açısından en büyük, en sağlam ağ olduğu sonucuna varıyor. “Alandaki en büyük kripto olan Bitcoin, başka bir temel yatırımdır,” ifadelerini kullanıyor. Real Vision CEO’su, dikkat ettiği diğer beş altcoin’in Ethereum (ETH) rakipleri Terra (LUNA), Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve Polygon (MATIC) ile Quant (QNT) olduğunu söylüyor ve aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Terra, Avalanche ve Solana gibi layer-1 projelerini görüyoruz. Sanırım 2022 birlikte çalışabilirlik yılı olacak, bu yüzden bize bu fırsatları verebilecek diğer projeler olan Polygon, Quant’a bakıyoruz.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Sercan Bilik Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *