«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Zilliqa (ZIL) Yeniden Gündemde, İşte Yükselişin Nedeni!

Zilliqa (ZIL) Yeniden Gündemde, İşte Yükselişin Nedeni!

98b97bc09e243e4f17c5a94fda491eca

Yükselişin detayları haberimizde.

ZIL son 24 saatte %40 gibi büyük bir artış yaşadı ve aynı dönemde işlem hacmi %700’ün üzerinde bir artışla 1,6 Milyar dolara kadar yükseldi.

ZIL token, basın zamanında ortalama 0,094 dolardan işlem görüyordu. Ancak token hala 30 günün en yüksek seviyesi olan 0.1418 doları kırmayı başaramadı. Zilliqa’nın toplam piyasa değeri şu an 1,2 milyar dolardan fazla.

Zilliqa, LunarCrush Listesinin En Tepesinde

Sosyal medyadaki kripto paraların piyasa hareketlerini izleyen LunarCrush, Zilliqa’nın son 24 saat içinde en çok tartışılan tokenler arasında olduğunu bildirdi.

Piyasa ve sosyal duygular, ZIL token’ın yükselmesine yardımcı olan önemli bir faktör. Bu fiyat hareketi, altcoin’in geçmişteki düşüşünün bir kısmını kapatmasına yardımcı oldu. ZIL fiyatı son 30 günde %32’den fazla düşmüştü.

Zilliqa’nın yerel token’ının son rallisi, CEO Ben Livshits tarafından açıklanan bir yol haritasının hemen ardından yaşandı. Livshits, projenin DeFi, Metaverse ve oyun uygulamaları oluşturmaya ve entegre etmeye odaklanmayı planladığını açıklamıştı. Sektörün gelecekteki potansiyeline bakarak bu hedeflere ulaşmak için yol haritasını da çizdi.

Proje, Metaverse Tarafında Anlaşmalar Yapıyor

Zilliqa, Blockchain Gaming Alliance (BGA) ile güçlerini birleştirdi ve yığın teknolojisi üzerine kurulu ilk “Hizmet Platformu olarak Metaverse” olduğunu iddia ettiği Metapolis’i tanıttı. Ancak, Zilliqa’nın blok zinciri NFT’lerini desteklemek için Atomic Wallet ile ortaklığını duyurdu. ZIL ayrıca Binance, BitPanda ve BitGet gibi kripto borsalarında listelendi.

Ekip, geçtiğimiz günlerde Metapolis söylentileri üzerinden olumsuz havayı temizlemeyi başardı. Zilliqa, kesinlikle Metapolis‘in güçlü yeteneklere sahip genişletilmiş bir gerçeklik olduğunu söyledi. Öte yandan blockchain firmaları da 2 milyon bloğu aştı.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *